Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Derékról szeretnék lefogyi....

Derékról szeretnék lefogyi. Otthoni fitneszgépet keresek. Javaslat?

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 06:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

De hogy erősítsek eszközök nélkül? Hasizompadra gondoltam 6000Ft körül vannak. Az miért nem jó?

160cm vagyok 50 kg voltam amikor jó voltam most 56-ot mutat a gép. Szerinted?

Látom hogy fogynom kéne meg tudom különböztetni a karcsú derekat az úszógumitól. Igazából mindenem csinos kivéve a derakam és a combom. Hasam is állandóan fel van puffadva, amikor nincs bennem étel reggel, akkor kicsi" ahogy megeszem a reggeli tojást máris megnő. Ezért erre is edzenék. Nem sokat kell fogynom de azt a 6 kilót nagyon. És egyébként megnéztem a kcal napi ételelet amiket fogyasztok és az messze meghaladja a napi bevitelem. De enélkül éhes vagyok. 1 hétig bírjam ki korgó hassal és utána összeszűkül a gyomrom már nem fogom úgy kívánni?

Általaban ez a napi adagom:

Reggeli: 2 tojás, vegyeszöldséggel, 1 szelet vastag félbarna kenyérrel.

Ebéd: Tészta.

Vacsi: Főzelék csirkével.

Plusz valami kis édesség.

Nem minden nap eszek de amikor hozzájutok általaban megeszek 2-3 nagyobb sütit.

2023. nov. 9. 10:44
 12/21 A kérdező kommentje:
Seggem kemény de nem formás. :(
2023. nov. 9. 10:47
 13/21 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben látni hogy felesleg van azon is, hiába boxolható mint egy boxzsák.
2023. nov. 9. 10:47
 14/21 anonim ***** válasza:

A 2-3 sütit kéne elhagyni.

Rengeteg gyakorlat van barmilyen eszkoz nelkul.

Ird be a youtubeba hogy "no equipment workout"

Kismilio talalat lesz.


A kis edesseget be kene epiteni a kaloriakeretedbe es a nap elejere idoziteni. A 2-3 nagy sutit elhagyni kert kaloriaban szo szerint az egesz heti kaloriamegvonast semmisse teszi. Ettol nem sikeres a fogyasod. El kellene kesziteni a sutiket ugy hogy legyen benne rost (teljes kiorlesu liszt vagy zab) ne legyen benne cukor (edesito) legyen benne feherje (pl turo ) es pl reggelire ezt enni, mertekkel. Ettol jol is laksz.

Ha minden finomsagot megvonsz magadtol, persze hogy utana benyomsz egy csomo sutit. Habar akaraterovel el lehetne kerulni.

Nekem ma a tizoraim kokuszos muffin volt 10kor. Osszesen 245 kaloria. Es azota nem vagyok ehes. Zabliszt, utifumaghej, feherjepor, kokusz, tej, edesito es csokidarabok voltak benne. Ismteni finom volt, nem akarom elenni a batyam elol a sutijet aki nem dietazik es meg fogyok is.


Egyebkent 160 centihez 56 kg tokeletesen egeszseges. Benne vagy az egeszseges hatarba. Az mas dolog hogy nem tetszel magadnak.



Ha az a teszta feher teszta es nincs mellette feherje pl csirke vagy tofu meg egy nagy adag zoldseg akkor nyilvan ehes vagy. Ameddig pedig nem mered le grammra pontosan hogy mibol van addig nem fogja nekes semmi garantalni hogy fogyj.

De itt most minden olyat leirtam amit mar korabban is.

Van egy csomo sajat testsulyos gyakorlat amihez semmilyen gep vagy sulyzo nem kell (keress a neten, magyarul es angolul is talalsz. Gobdolj pl a fekvotamaszra amihez semmi nem kell csak te es az egyik leghatekonyabb mellizmot megmozgato gyakorlat. Minden testreszhez van ilyen gyakorlat). De ha most nem vagy hajnadlo utanakeresni es netes videokat rendszeresen csinalni akkor feleslegesen koltenel es tizezreket fekpadra mert azt ugywnugy nem tudnad hasznalni. Raadasul edzesi tudasod sincs sok ami keg felszerelessel egyutt kifejezetten veszelyes).

Azt is irtam mar hogy legyen minden etkezesben rost zoldseg feherje es zsir. Igy ha annsit irsz hogy teszta attol nyilvan ehes leszel hamar es ennek nem felel meg. De ha az paradicsomos es pl belekeversz daralt husit meg egy nagy adag kukoricat es teljes kirolesu tesztaval csinalod, mar jobban jarsz ey nem leszel ehes.

De tobbszor nem irom le. Vagy megfogadod a tanacsokat vsgy nem. De ha nem akkor ne is vard hogy kevesbe legyel ehes vagy hogy fejlodj.

En magam 3 evig irogattam ki kerdesekez es 3 evig maradtam kover. Aztan elkezdtem megdolgozni erte es jott is a valtozas

2023. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Es a hasad is attol van felpuffasva hogy osszevissza eszel! Adj magadnak egy hetet amig mindent betartasz amit irtam. Egy het utan irj nyugodtan egy privat uzenetet es ingyen es bermentve segitek reszletesen hogy mit tudsz valtoztstni. De fogadnek ra hogy ha mindent betartasz mar nem leszel ehes. Es egy honapon belul felszerelesmentes tornaval is latni fogod ahogy formasodsz.

Most csinalj bikinis kepeket magadrol hogy 1 honap mulva legyen mihez hasonlitani a valtozast

2023. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Jó a hasizompad de egyrészt teljesen felesleges!!!! A leghatékonyabb hasgyakorlatokat a földön fekve lehet végezni. Súly nélkül. Másrészt az csak egy izomra jó.


minden mozgásforma éget kalóriát, ami segít a gyorsabb fogyásban. de a te célodhoz izomépítés lenne a legjobb. minden lassú folyamat, tehát türelem. javaslok heti 2x 60 percnyi egybefüggő tornázást. bemelegítést és lenyújtást sose feljetsd el mert ha lesérülsz hetekig nem sportolhatsz majd. válassz pl heti 2x 1 óra erősjtő edzést és 1 valami kardiót, pl lehet egx táncolós videó amit lejjebb linkelek is. nem kell ehhez semmit se venni, főleg nem tízezrekért. esetleg egy jógaszőnyeg jöhet jól. ha pedig ezeket 2 hónapig csinálod és imádsz edzeni és nem tudsz nélküle élni akkor érdemes lehet elmenni egy edzőterembe ami még mindig olcsóbnb mint egy eszköz. ha az tis imádod, keress egy edzőt aki egít a gyakorlatok helyes kivitelezésével mert addigra annyira fejlett leszel hojgy károd ha rosszul csinálod. utána kezdj el egyedül termeben edzeni és ha azt is imádod és profi vagy és nem akarod abbahagyni akkor érdemes lehet valamilyen gépbe beruházni


példa a rengeteg edzővideóra ami a neten van, midnegyik emgmozgatja az egész testet és egyikhez sem kell semmilyen felszerelés (de ezt a keresést te magad is meg tudtad volna csinálni)



angolul a youtube videok cimei (valamiert nem tudom linkelni)


30 MIN FULL BODY WORKOUT - Apartment & Small Space Friendly (No Equipment, No Jumping) - YouTube


30 MIN FULL BODY HIIT (No Jumping + No Equipment) - YouTube


30 Minute Full Body Strength Workout [No Equipment + Modifications] - YouTube


20 Minute Full Body Strength Workout (No Equipment/No Repeat) - YouTube


20 min TOTAL BEGINNER FULL BODY Workout (No Equipment) - YouTube


No Equipment INTENSE FULL BODY CRUSHER - HIIT WORKOUT I no repeat I stronger together - YouTube


30 MIN FULL BODY HIIT (No Jumping + No Equipment) - YouTube



magyarul a youtube videok cimei


30 PERCES TELJES TEST EDZÉS / OTTHON, ESZKÖZÖK NÉLKÜL / KOLOSZÁR ENIKŐ - YouTube


Otthoni edzésterv | Saját testsúlyos edzés súlyok nélkül - YouTube


💪 TELJES TEST EDZÉS OTTHON 💪 KEZDŐ/HALADÓ/BRUTÁL EDZÉSTERV (ESZKÖZÖK NÉLKÜL) - YouTube


GYORS, HATÁSOS SAJÁT TESTSÚLYOS EDZÉS OTTHON ! FELSZERELÉS NÉLKÜL! - YouTube


15 PERC TELJES TEST EDZÉS- Kezdő verzió | Eszköz nélkül - YouTube


TELJES TEST EDZÉS / 15 PERC / ESZKÖZÖK NÉLKÜL / OTTHON VÉGEZHETŐ / KOLOSZÁR ENIKŐ - YouTube


20 PERC TELJES TEST EDZÉS: otthon, eszköz nélkül - YouTube



csak fenékre 30 percnyi otthoni gyakorlat


30 MIN BOOTY WORKOUT | Leg Sculpt Walking Workout (1,300 Steps) - YouTube



zenére táncolós edzővideók, amiben bőven van guggolás ami feneket, csípőt erősít


Kyra Pro - YouTube

2023. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kőszönöm szélen hálás vagyok! 😍
2023. nov. 9. 12:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás még mindig csak körfűrésszel megoldható. Ha úgy látod, hogy arányaiban most több felesleg rakódik a derekadra, mint korábban, ha híztál, akkor annak hormonális okai lehetnek. Ha ez előtt is ugyanolyan alkatod volt, mint most, tehát derékra híztál főleg, akkor ahogy fogysz, majd onnan is el fog tűnni.
2023. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1. Nincs kizárólag helyi fogyás.

2. A fogyásodban az étkezésednek lesz döntő szerepe.

3. Nekem a forgó lendkerekes, mozgó ülőkés evezőgép jött be legjobban aerob edzéshez.

2023. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Napi 1350 kcal, heti 3x barmilyen edzes es meglesz az eredmeny. Nem kell fitneszgep. 1250 ala soha ne menj.

Mivel eleve nagyon pici a sulyod, havi kb 1 kilo fogyassal tudsz szamolni.

Ha edzesnapon ehesebb vagy az teljessn normalis, ilyenkor olusz 150 kaloriat siman egyel meg. Ol edzes elott fel oraval egy banan vagy akar egy kis szelet suti (nem mindig suti!) Amiben a gyors felszivodasu szenhidrat segit.

Edzes utan mindig max egy oraval egyel egy teljes etkezest amiben van feherje is szenhidrát is. Kulonben nagyon ehes leszel

2023. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!