Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Pro form ab...

Mit gondoltok a Pro form ab glider hasizom erősítőről?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megszólna, hogy nem 'drága' gépeket kell vásárolni, hanem a szép has elérése érdekében diétázni, futni, mozogni és nincs helyi zsírégetés, meg szeretném jegyezni, hogy rendszeresen mozgok (séta a munkahelyre, futás, felülés, hasprés, kardio edzés, hétvégi 20-25 km túrák, tenisz és még sorolhatnám). Emelett odafigyelek az étkezésre (napi 5 étkezés, könnyű ételek, fehér kenyeret,lisztet nem eszem 8 hónapja és a cukrot is mellőzöm).

A sok küzdés ellenére sajnos csak a hasizmom nem tudom kidolgozni kellőképpen és már kifogytam az ötletekből, ezért gondoltam, hogy ide fordulok, hátha tudtok véleményt vagy tanácsot adni.



2012. júl. 18. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Látszik a hasizmod és formálni akarod, vagy még takarja egy kis zsír? Ez nem egyértelmű.
2012. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Még lenne min dolgozni, de a mélyizmaim erősek,de jobban ki akarom dolgozni, hogy látható eredménye legyen.

A hasamon még van egy kis felesleg,de több diéta nem megengedett (164 cm/49-50 kg - könnyű a csontozatom, nem anorexiás vagyok).

Csak a haizomzat kidolgozásával van problémám, pedig próbálkoztam a napi 100-150 felülés, hasprés több formája, lábemelés római padon és még sorolhatnám. Eredmény: felső része a hasizomnak szinte kockás, az alső rész nem erősödik.

2012. júl. 19. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont adj magadnak még időt. Kockás hasast, ami látszik is, csak alacsony zsírszázalékkal lehet elérni, ha szanaszét edzed, attól nem fog jobban látszódni csak erősebb lesz. 8 hónap szép teljesítmény, de nem is olyan sok. Van aki (ez a kezdeti állapottól függ) 1-1,5 évet is keményen edz, mire meglátszódnak normálisan a hasizmok is.
2012. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!