Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi segít vagy segített?

Mi segít vagy segített?

Figyelt kérdés
Nekem lelkileg nagyon nagy segítség a különféle átalakulással foglalkozó anonim fórumok, ahol fotókat tesznek fel és elmesélik a fogyásuk történetét, a módszereket, a küzdelmeket.
nov. 10. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
A nekem való módszer megtalálása (OMAD), még előtte a fibershake nevű csodaszer (nem fogyitabi hanem egy órákra eltelítő finom rostkészítmény), most már a családom és párom családjának a bókjai, mert végre észrevették (párom kiszúrta a változást egyből). A fórumok nekem is segítenek. Ja és az, hogy az esküvőm nem olyan soká lesz :D
nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha vagy Instán, akkor keress rá built.by.becky bevű csajra. ☺️ Jó motiváció.
nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a saját fotóim. Csak kellett egy nagy ero hogy legkoverebb formamba is csinaljak hpgy utana havonta legyen mihez hasonlitani
nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértettem, hogy mi miatt híztam el. Mi az oka annak, hogy kényszerevő lettem.

Felismertem, hogy ez egy függőség, és meg kell vele küzdeni. És meg is küzdöttem, meg azóta is, szinte minden egyes nap.

A technikai része az ezt követően már könnyű volt.

nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A térdfájdalmam és hogy tízperc futás után meghaltam, pedig azelőtt vívtam.


A fájdalom az a fogyásom után is maradt sajnos, ezért nem mehetek vissza a terembe a térdemre irányuló terhelés miatt, viszont ismét tudok futni, úszni, bicajozni.

A vívás viszont nagy szenvedélyem volt, de pont az a térdem rossz, amilyen kezes vagyok, így semmiképpen nem terhelhetek rá, ami a sportban óhatatlan.

nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!