Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 52kgra akarok lefogyni 122kg...

52kgra akarok lefogyni 122kg vagyok most?

Figyelt kérdés
Ha heti 1 kgot fogyok folyamatosan akkor fog lógni a bőröm?
nov. 10. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Feszes nem lesz, az biztos. Az, hogy mennyire fog lógni, az sok dologtól függ, de a lényeg, hogy nem az olyan területek, mint az alhas, nem fog feszes lenni, nem lesz olyan a hasad, mintha sosem lettél volna 70 kg-val több, de az, hogy milyen lesz pontosan, azt nem lehet megjósolni.
nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Sajnos a te esetedben elkerülhetetlen az hogy ne:(.

Még én csak 70k-ról fogytam 55-re, meg lehetett fogni a bőrt rajtam.

nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%
Inkább lassan fogyj, de egyébként emberfüggő hogy mennyire marad meg a bőr. Lassan azért eltűnik
nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Sokat számít hány éves vagy. Fiatalon még rugalmasabb a bőr. Feszes nem lesz, de simán lehet hogy lógni se fog, azaz nem kell műteni.
nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne ezen gondolkodj most. Viszont azon se, hogy 52 kilóra akarsz fogyni. Legyen reálisabb célod, ha kitartó vagy, akkor első körben ez legyen 100 kiló. Adj magadnak erre mondjuk másfél évet.

Ha nem vagy kitartó, akkor legyen 110 kiló az első cél, ezt is szigorúan határidővel. Azért kell kis lépésekben gondolkodnod, mert ha csak hosszútávú cél van, azt hajlamos az ember ellinkeskedni. (Á, még van időm, majd jövő héten hozzákezdek! - ugye ismerős?) Plusz megvan az a hatalmas előnye, hogy minden mérföldkőnél megjutalmazhatod magad valamivel.

nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy 115 kg-ről fogytam kb. 65 kilóra. A bőröm sehol sem lóg kifejezetten, de pl. alhas, mell, a combom felső része nem feszes. Viszont így kifejezetten így nem is mondanám, hogy lógna a hasam vagy ilyesmi, egyszerűen csak ránézel, és nem feszes, látszik, hogy ott "történt" valami. Az orvosok szeretik megkérdezni tőlem, hogy szültem-e már, miután vizsgálat közben esetleg meglátják a hasamat, szóval ahogy mondtam, látszik hogy "történt" valami ott, de amúgy én saját szemmel nem látom annyira vészesnek, nem fogom megműttetni. De persze, nem úgy néz ki a hasam, mint egy olyan személynek, aki sosem fogyott volna ennyit. De én is, sokat fogytam, szerintem ahhoz képest nem nézek ki rosszul, és amúgy az ember hozzászokik, és még így összességében tényleg sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mint 100+ kilósan. Szóval szerintem ne félj ettől.
nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os. Gratulálok a sikeredhez. Mennyi ideig tartott kb a fogyás?

És nem azért.. de pl strandon nem néznek meg a bőröd miatt?

Ja és még egy kort írnál? 🙂

nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyi ideje vagy 122kg? Voltál már több is?
nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bőr valószínűleg lógni fog sajnos, de ha szerencsés genetikád van vagy fiatal vagy, akkor nem lesz vészes. Viszont a heti 1kg nem realisztikus fogyás. Nagyon durva önsanyargatás kell hozzá, ami nem feltétlenül egészséges. Legyen meg a rendszeres testmozgás és tedd magad kalóriadeficitbe, de azt semmiképp ne csináld hogy mondjuk eddig ettél 3000 kalóriát egy nap, aztán innentől csak 2000-et eszel mert tartani kell az 1 kilót. Semmi erőd nem lesz a munkához vagy mozogni, rossz lesz a közérzeted és más egészségügyi problémák is előjöhetnek. Inkább lőjj be egy egészséges fél kilós fogyást hetente. Hidd el hogy hiába fog tovább tartani, de sokkal könnyebben végig tudod majd csinálni és hálás leszel magadnak hogy nem éheztetted magad halálra
nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-os válaszoló vagyok.


#7-es válaszoló: Köszönöm. Nem, a strandon nem néznek meg. Szerintem úgy összességében elég átlagosan nézek ki fürdőruhában, nyilván nem tökéletesen,, viszont tényleg nem rosszból, de a strandon levő emberek nagyrésze rosszabb kondícióban van, mint én, még így is a nem tökéletes bőrömmel, szóval igazából nem hiszem, hogy bárki is pont engem szemelne ki. Amúgy 20 éves vagyok.

nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!