Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta fogytam miért piszkál...

Amióta fogytam miért piszkál mindenki ?

Figyelt kérdés

Fogytam kb 10 kilót és azóta folyamatosan szekàl mindenki .

Vagy jönnek az aggodalmaskodók, akik jaj nehogy beteg legyél Már igyis túl vékony vagy . ( egyáltalán nem …) vagy az olyanok akik azzal próbálnak lebeszélni hogy már nincs semmi melled stb. Ez sem túl igaz a B/C kosarmeretemmel . Vagy jönnek. Liba tömők akik kínálgatnak minden kajával. Már olyat is kaptam hogy biztos drogozok/ depressziós/ beteg vagyok . Meg olyat is hogy jaj de jó neked te semmit se csinálsz es csak fogysz , vagy hogy úgyis visszahízod. Hogy lehet ezt feldolgozni/

Kezelni ? Unom már nagyon nagyon. Nem koplalok, sportolok, nem egészségtelen a súlyom . Megdolgozok érte . Pár kilóval ezelőtt meg az volt hogy husis vagy . Az agyam eldobom hogy velem foglalkozik mindig mindenki .


nov. 20. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy irigykednek, vagy élvezik, hogy erre felkapod a fejed. Mondanám, hogy sz*rd le őket, de ezt leírni nyilván könnyebb, mint megfogadni. Velem is ezt csinálták: amikor 55 kiló voltam, akkor anorexiásnak bélyegeztek, amikor 65 akkor meg pufinak. 60 kilónál meg jött más megjegyzés, és én is szenvedtem ettől, de aztán úgy voltam vele, a saját kis sekélyes, unalmas életük, ha olyasmivel foglalkoznak,ami őket nem befolyásolja! Had mondják. Mennyire kell ahhoz idő és energia, hogy azzal foglalkozzanak, épp mennyit mutat a mérleg? Ez az ő szegénységi bizonyítványuk, te meg legyél nagyon büszke arra, hogy dolgozol magadon, sportolsz, egészségesen étkezel!


Mosolyogj rájuk, hogy "köszi, pont így érzem jól magam" és ha folytatódik a kommentáradat, kérdezz vissza, hogy ők elégedettek-e magukkal.

nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Legalább rájöttem hogy az onbizalmamon is dolgozni kell nem csak a testemen és hogy ideje felnőni lélekben is úgyse tetszik senkinek semmi , magamnak kell megfelelni .
nov. 20. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj a háziorvosoddal vagy dietetikussal hogy megerősítse benned hogy teljesen egészséges a súlyod éy az eletmódod. Ha ez stabil benned akkor könnyebb lesz.

Ezután lehet a környezetet nevelni. A "kérlek ne mondj ilyet mert ez rosszul esik". Nagy lépés de sokszor csak ennyi kell. Nekem ez bevált minden étkezéssel kapcsolatban. A köszönöm nem kérek. És a "majd én döntöm el mit eszem és mit nem" xak szebben fogalmazva.

nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Írok valamit, de többször olvasd el.

Nem tudod megváltoztatni az embereket a környezetedben. De meg tudod változtatni az embereket a környezetedben.

nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Mikor rövid idő alatt fogytam 10 kiló körül anyukám kétségbe volt esve, hogy jajj de sovány vagyok. Pedig nem voltam, még jócskán volt rajtam plusz kiló, csak az eredeti testalkatomhoz képest neki már vékonynak tűntem.
nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak a saját reakciód tudod megváltoztatni, az emberekét nem.
nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezt az "ugyis visszahizod" szöveget én is rendszeresen megkapom, már most a karácsonnyal összefüggésben is. Egyik füleden be...
nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Ne vedd magadra, de örülj neki, hogy legalább foglalkoznak veled. Sok más emberrel egészén nem foglalkoznak. Így érdemes felfogni. Én megmondanám, hogy ne b@$&ogassanak a súlyommal egyáltalán.
nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Szivatnak, mert hagyod magad.
nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam ám mindent. Kinevettek amiért sportolok. Volt hogy kérdezte valaki hogy fogytam le és a mellette lévő megszólalt hogy "biztos alig eszik". Kérdezték, hogy le vagy fogyva mi történt szakítottál? Vagy hogy nőttem e sokat és azért oszlott e el a súly, persze nem a kilóim csökkentek az lehetetlen biztos csak nőttem mert ahhoz nem kell semmit sem tennem :D Amikor látták az ősi ellenséget a krumplit (sütőben sütve) kérdezték hogy már nem fogyókúrázol? Ettem egy müzliszeletet amiben édesítőszer volt és megkaptam hogy ettől nem fogsz lefogyni, mondja ezt azután hogy már fogytam kb 10 kilót de észre nem venné véletlenül sem... 23as BMIvel megkaptam hogy mostmár elég ne fogyj tovább. Tömés az van akármennyi kiló vagyok, bár kövéren több volt, gondolták ez úgyis megzabál mindent. Vagy ők maguk akarnak enni és attól kevésbé érzik szarul magukat hogy más is eszik. Pl barátnőm fagyizni hívott, mondom megyek veled de én nem fagyizok. Egyből elhívott mást. Vannak amúgy emberek akik irigyek és ha visszahízlalnak akkor legalább nem csak ők lesznek dagadtak. De ezt nem szabad hagyni :)
nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!