Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek a Norbi...

Mennyibe kerülnek a Norbi tészták?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokba, és nincs bennük semmi különleges. Olcsóbb, ha sima teljes kiörlésű lisztből készült tésztát veszel.

Az ízük egyformán borzalmas, én kipróbáltam mindegyiket.

2010. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vegyél norbi tésztát, ha norbi bolognai mártást veszel rá és norbi vizet iszol hozzá, utána pedig betolsz egy norbi rudat. Másképp nincs is értelme.
2010. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:-D Eddig is durum tésztát vettem de állítólag az szar! Ezért gondoltam veszek végre Norbi tésztát mert az a JÓ!
2010. okt. 21. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:

A durum tészta attól durum, hogy olyan típusú (durum-)búzából készült lisztből van, amihez nem kell tojás, mégis tészta lesz belőle. Ettől még finomított a liszt, tehát tényleg szar.

Ennél élettanilag sokkal jobb a teljes kiörl. (bármelyik!), a rozslisztes (ilyet egyszer láttam, meg is vettem, de még nem próbáltam ki, a kukoricalisztes.

Kalória szempontjából mindben közel ugyanannyi kalória van.


Megmondom őszintén, hiába tudom, hogy a normális tészta nem tesz túl jót, én a többit nem bírom megenni. A kukoricalisztes ehető volt, a telj.kiörlésűeket kidobtad, pedig több fajtát próbáltam. Ehetetlen, fűrészporízű, képtelenség puhára, de nem ázottra főzni.

Inkább ritkán eszem tésztát, de akkor viszont jót. :)


Amúgy nem igaz, hogy Norbi szósz kell hozzá. Sőt, házilag sokkal jobbakat lehet főzni minden szempontból.

2010. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A sógornőm tényleg Norbi ételeket eszik betartja az idő sávokat és rengeteget fogyott. Én láttam a hűtője tele van Norbi pudinggal Norbi rúdival. A fagyasztója tele Norbi linzerrel és a többi finomsággal Norbi lisztet használ. Megteheti 400 000ft-os fizetésből senkije nincs. Igaz pasija sem. És így se boldog csont és bőr de ö még a hasán lát valami zsírt. Nagyon az agyára ment a fogyókúra féltjük öt. Ezt is ki akartam írni külön kérdésbe hogy segíthetnénk neki.Nagyon szép eredményt ért el öröm nézni csak azt nem hogy nem elégedett még mindig! Gondoltam hogy én is be állok a sorba és néha ha pörköltet akarok enni tésztával akkor Norbi tésztát eszek.
2010. okt. 21. 13:33
 6/8 Böse ***** válasza:
Minden tésztaféleség szemét kajának minősül, meglepő módon még akkor is ha súbert norbert árulja. A cukrozott túró csokibevonattal meg pláne.
2010. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így azért nem igaz, a tk. lisztből készült tészta nem nagyobb személt, mint egy szelet kenyér ugyancsak tk. Nagyban befolyásolja, mi van rajta.
2010. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gringabringa ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni...A teljes kiőrlésű tiszta tényleg szar annak aki sosem evett. Viszont ami tény, tényleg jóllaksz vele, később leszel éhes. Próbáld ki, egy hétig nem eszel cukros dolgokat (meg azt se amiben rejtetten van-lásd vegeta ételízesítő!!!!) és egy hét múlva a sós ropit se fogod tudni megenni, olyan édesnek fogod érezni, mert kiérzed belőle a cukrot!
2010. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!