Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ÁÁ, k***ára félek, milyen...

ÁÁ, k***ára félek, milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap jól bekajáltam és ma is, többnyire cukros dolgokat. Jojo, tudjátok, nem is az alakomért írom, mert holnaptól tuti minden indul a régi kerékvágásba, de félek, hogy cukorbeteg leszek, lehetséges ez ? Ne mondjátok, hogy hülyeség, légyszi, inkább mondjátok az igazat. Azért félek, mert másfél hete kezdtem fogyózni, azelőtt pedig nem ettem kevés cukrot, viszont stressz miatt tegnap és ma nagyon sokat ettem megint, tudom, hogy elszúrtam, de lehetek cukorbeteg ????

Annyira félek

16/L, 158 cm,60 kg


2010. okt. 21. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdésed,tehát attól félsz,hogy mivel sokat ettél hirtelen ez cukorbetegség tünete-e?

Vagy attól félsz,hogy a hirtelen sok cukor fogyasztás miatt megemelkedik a cukrod?

2010. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez azért nem így megy....nem leszel cukorbeteg..
2010. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bazzeg.. hogy lehetsz 16 évesen ilyen sötét? -.-
2010. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: igen, attól félek, hogy cukorbeteg leszek, mert sok cukros dolgot fogyasztottam, jha....tudom, hogy ez szánalmas, nem is fogok kifogást írni, elgyengültem s ennyi...többet sose szakadok el a diétámtól, de ma még aggódok a mai és a tegnapi nap miatt, mivel tényleg sokat ettem....és nem csak úgy mese, hogy 2 szaloncukrot, hanem komolyan...


csak ugyebár hánytatni nem akartam magam, ma sem hánytattam magam, viszont félek, hogy nehogy cukorbetegség legyen a vége, mivel ....nem akarom továbbgondolni

2010. okt. 21. 17:57
 5/13 A kérdező kommentje:

17:56 - Igazad van, sötét vagyok

Ezért írtam ide, annak örülnék a legjobban, ha valaki felvilágosítana egy kicsit, mert bunkó módon csináltam egy nagy hülyeséget, amit többet nem fogok, de szeretnék tisztában lenni azzal, hogy mi is lesz a következménye a dolognak...egy pár plusz kilótól nem félek annyira, mint a cukorbetegségtől

2010. okt. 21. 17:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb terhes lehetsz, cukorbeteg semmiképp.
2010. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok vicces kedvemben
2010. okt. 21. 18:03
 8/13 anonim ***** válasza:

bezabáltál 16 kakaós csigát, megettél 3 kiló cukrot és ittál 4 liter cukros vizet?

mert még ettől sem lennél cukorbeteg kiscsillag..

2010. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a cukorbetegség nem attól alakul ki ha sok cukrot eszel,de semmiképp nem egészséges.
2010. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka kib*szott szomjas vagy, és emiatt nem bírsz aludni, akkor izgulhatsz...
2010. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!