Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mesélni fogyástörténe...

Tudnátok mesélni fogyástörténeteket?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem kalóriát számolni, odafigyelni, hogy egészségesen egyek, minden nap mozgok fél órát a Justfit alkalmazással, 2 kisgyereket nevelek, úgyhogy viszonylag rohanós napjaim vannak, de ennyit csinálok. Múlthét szombat hétfőn reggel voltam 73,5 kg, ma reggel 72,0. Nyilván még nem látszik semmi, 60 kg lenne a cél. Sosem csináltam még ilyet, mindig 60 kg voltam, csak a szoptatás alatt nagyon meghíztam, hiába kerültem az egészségtelen/hízlaló ennivalókat. Anyukám is szoptatás alatt hízott meg, de ő kb 20 éve nem tud lefogyni, hiába kezd újra és újra bele. Nem akarok én is így maradni. Az elszántság megvan bennem, nem is esik nehezemre az a verzió, amit most csinálok, de türelmetlen vagyok. Jól esne olvasni, hogy másoknak hogyan sikerült lefogyni. Hány kilóról hány kilóra mentetek? Mennyi idő alatt? Hogyan csináltátok? Előre is köszi, ha bárki válaszol. :)
dec. 16. 22:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

Az első online oktatás ideje alatt sikerült életem legjobb formájába kerülnüm.

A bezártság segített abban, hogy kimozduljak rendszeresen.

dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!