Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott mar le valaki puffaszt...

Fogyott mar le valaki puffasztott rizzsel?

Figyelt kérdés
dec. 21. 19:31
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
61%
Szerintem még senki.
dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ha csak nézed, ahelyett, hogy ennéd, akkor simán.
dec. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A puffasztott rízsnek még magasabb a kalóriatartalma, mint a kenyérnek, szóval rossz elképzeléseid vannak, kérdező.
dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy néztem egy zacskó kb 10 dkg, tehát ha csak egy pár darabot eszel kenyér helyett, akkor lehet, mégis jól jársz. Egy zacskót, ami mondjuk 380 kalória, kb egy hétig ehetsz.
dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Bármivel lehet fogyni, ha te attól a bármitől kalóriadeficitbe kerülsz és ez az állapot tartósan (hónapokig) fennáll.
dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen!


Amikor csak pufi rizsen meg kockasajton éltem, szépen le tudtam fogyni.


Aztán amikor ezt abbahagytam, akkor szépen és főleg gyorsan vissza tudtam hízni.

jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen, sztem is lehet Puffasztott rizzsel fogyni. Holnaptol atallok erre. Es megirom januar 31-en hogy mi a helyzet.

Csak reggel es este lesz a kenyer helyettesitve Pr-zsel. Delben eszek rendesen. Mellette bicajozok, kivancsi vagyok.

jan. 1. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!