Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők, mi akadályoz meg bennetek...

Nők, mi akadályoz meg bennetek a fogyásban, milyen tényezők gátolnak, milyen nehézségeitek vannak, amelyektől nem tudtok egyszerűen lefogyni?

Figyelt kérdés
dec. 22. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak mentális gátak vannak, érzelmi evő vagyok, unalmamban is eszem, és egy belső hang azt mondja, hogy úgysem tudsu lefogyni, úgyhogy nyugodtan zabálj. Aztán amikor arra gondolok, hogy mindenki dagadtnak gondol, akkor gyengeségnek érzem az evést és estig nem eszem semmit.
dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Aki kalóriadeficitben van, az le tud fogyni. Én azért nem fogytam anno, mert nem voltam deficitben, és hülyeségekkel próbálkoztam kalóriaszámolás helyett.
dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek enni, és nem feltétlen egészséges ételeket. Valamint nem tudom tartani a kalória keretem.
dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimerültség. Munkahelyi kifáradás, utána második műszak három kisgyerekkel. Az életmódváltáshoz idő és energia mellett kell lelkierő is.
dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amíg a gyerekek nem mentek óvodába, addig csak jojóeffektust értem el. Fel sem tűnt, hogy mennyire ki vagyok égve, ki vagyok merülve, amíg el nem kezdődött a tanév. Gyerekek oviba, én vissza munkába és mintha a víz alól jöttem volna fel.

Szóval engem valahogy a mentális kiegyensúlyozottság tartott vissza az életmódváltástól.

dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*mármint a mentális állapotom kiegyensúlyozatlansága
dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Túlzás, hogy nem tudok, de megnehezítette, hogy menzesz után mindig min 1 het stagnálás jött nálam, de olyan is volt, hogy fel is jött valamennyi. Persze, elvileg ez nem gáz, meg nem időre fogy az ember, de a motivációmat eléggé aláásta, ezért úgy a 3. alkalomra mindig belefáradtam és feladtam. Aztán egyszer sikerült átlendulni ezen, de sokszori próbálkozásra.
dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az önuralom hiánya. De annyira nem zavar a plusz tíz kiló, évek óta ennyi, futkosós kórházi munkából asztal mellé kerültem, nem figyeltem.
dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én évek óta küzdök magammal. Most már 40 kiló felesleg van rajtam. Amikor egyedül éltem, könnyebben ment. Most viszont a férjem és a gyerekem megnehezíti a dolgot. A férjemnek esze ágában sincs egészségesen enni így mindig van itthon valami, amivel elcsábulok és elszalad a ló. A kevés nem megy...vagy sok, vagy semennyi. Sok a stressz is, most például egy hónapja munkanélküli vagyok. Amikor dolgoztam, tök szépen fogytam. 8-16 -ig dolgoztam, eszembe nem jutott zabálni, csak normálisan ettem. Most viszont nagyon durva evéseket tartok és nem tudom mit csináljak, még sosem voltam ennyire kövér :(

Próbálok elhelyezkedni, hogy megint sínen legyen az életem. De nem könnyű.

dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A családom.
jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!