Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyakorlott kalóriaszámolgatók!...

Gyakorlott kalóriaszámolgatók! Mennyi kalória volt a mai napi kajámban körülbelül?

Figyelt kérdés

2 zsömle

10 deka tarja

3 paprika

1 nagy kefír

4 virsli

2 körte


2010. okt. 21. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kevés...de ha lusta vagy számolni, akkor legalább ezt használd : kcal.hu
2010. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A kalória még hagyján, de ha ez 20 g fehérje megvan, akkor sokat mondtam, igaz? Ennek legalább a 6* át kéne ennie egy 60 kg-os nőnek.
2010. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig ez nekem már elég sok volt, nem mennyiségre, hanem a fogyáshoz, és 100 kilós férfi vagyok. :P
2010. okt. 22. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100 kilósan annyit eszel, mint egy macska. Elég, mert annyira belassult az anyagcseréd, hogy neked már ez is elég. Ha ezt így folytatod sokáig, akkor később már nem fogsz tudni soha normálisan enni.
2010. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és én 90 kg vagyok férfi vagyok. Naponta fél kiló csirkemell az alap. Ez mellé még megy fehérjepor is, meg zöldség, rizs, gyümölcs stb. Napi legalább 2 óra mozgás viszont megvan ez mellé és annak köszönhetően, hogy nem fos kajákat eszek nem vagyok kövér.
2010. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!