Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biz. irodalmak a max. 14:00...

Biz. irodalmak a max. 14:00 óráig étkezést javasolják. Azt is írják 14:00 és reggel 8 között lehetőleg ne együnk. 14:00-kor még lehet enni vagy 14:00 óráig be kell fejezni? Ill. mit javasolsz délutáni ivásra, amivel esetleg nem szükséges bíbelődni?

Figyelt kérdés

Sajna nem szeretem a zöldségeket és gyümiket. Persze, ha van jó javaslat, akkor kipróbálom.

Neked voltak nehézségeid közben? Miket iszol és hány óráig, egyszerre mennyit?

(Présgépet nem tudok a munkám miatt használni, ill. nagyon régóta vegán vagyok. Laborom jó. Jobb közérzet és fogyás a cél.)

Köszönöm szépen előre is a segítő gondolataid!


dec. 27. 20:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom.
dec. 28. 00:42
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha segítséget akkor felejtsd el azt egészet és ismerkedj meg a kalóriadeficit, kaloriatobblet, napi szükséglet fogalmával
dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utóbbival egyetértek abban, hogy ezt a hülyeséget el kell felejteni. Ha estig fent vagyunk és d.u.-tól nem eszünk, az sanyargatás és káros.


Én rostdús diétával fogytam le 2 hónap alatt 16 kilót. Régen 96-ról 76 lettem, elhagytam magamat, visszahíztam 86-ra, rostdús étrenddel 70 lettem. Van olyan, hogy este 8 óra után eszek. Nem hízok vissza egy dekát sem.


35/F

dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14 és reggel 8 között nem eszel > 16 óráb át éhezteted magad... Csodálatosan jót tesz a vércukorszintednek.


Ha fogyni akarsz, tarts kcal deficitet.

dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
dec. 28. 17:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!