Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem mozdul a súlyom mit tegyek?

Nem mozdul a súlyom mit tegyek?

Figyelt kérdés

135kg-ról 97-re sikerült lefogynom de sajnos egy éve már nem megy le egy deka sem. Tudom, hogy még nagyon nagy rajtam a felesleg ezért szeretnék edzeni is, hogy adjak le még pár kilót és mert tudom jobban érezném én is magam ha meg volna a rendszeres mozgásom. Vidéken élek kis városban de nincs edző terem errefelé, itthon szeretnék "tornázni" mik azok a kellékek amiket be kellene szereznem? Volt 4 térdműtétem ami miatt nehézkesebb a dolog de nem adom fel nyárra már egy kicsit azért vékonyabb szeretnék lenni.

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. Előre is köszönöm.😊



jan. 13. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Barmilyen tanacs: ne egyel annyit.
jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Legyél kalóriadeficitben, különben nem is fogsz fogyni. Olvasd ezt el, mert nem vagy képben, és a saját dolgodat lehetetleníted el:

[link]

jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Cukorbeteg vagyok gyerek korom óta, liszt, cukor stb nem is eszem. Tudom nagyon meghíztam de hónapokig csak feküdtem egy betegség miatt aztán amikor jobban lettem próbáltam leadni de nehéz.

Tanácsot kértem nem bunkó beszólást, nekem ez is nagy eredmény és tudom megcsinálom. 🙂

jan. 13. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Megcsinálod bizony, senki nem akart bunkó lenni. Az eddigi eredményed is nagyon szép. Az viszont nem szép, hogy egy éve nem fogytál semmit, ez pedig azért van, mert nem sokat tudsz a táplálkozásról és a kalóriaszámolásról. Ha elolvasod a belinkelt cikket, akkor ez változni fog. Hajrá!
jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg kérhetsz segítséget egy dietetikustól, ő valszeg tudna segíteni!
jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Voltam dietetikusnál egy "mintaétrendel" tudott segíteni. Mozogni szeretnék itthon, keresgetek és próbálkozom

Köszönöm a válaszokat.

jan. 13. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1300-1500

Van, hogy ennyi sem.

Rám szólt a dokim egyek többet mert nem tesz valami jót a cukromnak, hogy valamikor csak egy szendvicsen elvagyok egész nap.

Most kicsit kivizsgálnak, bent is fekszem egy pár napja a kórházban, mert nagyon ingadozik a vércukrom.

jan. 19. 08:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Iszonyat kevés ekkora súlyhoz amit eszel, fogyashoz is.

Kb 1800-2000 kcal korul kellene enned. Napi 5x keveset. Legtobb szenhidratot ebedre. 3-4 oeankent etkezessel. Minden sos etkezes melle minimum 15 deka zoldseggel.

Ha ez megvan akkor utana lehet tovabbi dolgokat bevezetni. De ez a leheto legalapabb amiket most irtam.

jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most inkább nem nézem mit eszem, vagyis azt eszem amit a kórházban előírtak.

Beteg voltam az utóbbi időben nem is nagyon kívántam a kaját, inkább a folyadékot de mindenképp oda kell figyelnem arra mit eszem.

jan. 19. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!