Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem mozdul a súlyom mit tegyek?

Nem mozdul a súlyom mit tegyek?

Figyelt kérdés

135kg-ról 97-re sikerült lefogynom de sajnos egy éve már nem megy le egy deka sem. Tudom, hogy még nagyon nagy rajtam a felesleg ezért szeretnék edzeni is, hogy adjak le még pár kilót és mert tudom jobban érezném én is magam ha meg volna a rendszeres mozgásom. Vidéken élek kis városban de nincs edző terem errefelé, itthon szeretnék "tornázni" mik azok a kellékek amiket be kellene szereznem? Volt 4 térdműtétem ami miatt nehézkesebb a dolog de nem adom fel nyárra már egy kicsit azért vékonyabb szeretnék lenni.

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. Előre is köszönöm.😊



jan. 13. 18:30
1 2
 11/12 anonim válasza:

Először is hatalmas gratula a kitartásodhoz, eddig is szép eredményt értél el! :)


Eddig mit mozogtál, milyen formában?


Nem feltétlen kell akármilyen kellék otthoni edzéshez. Youtubeon sok olyan tornavideót találsz, amit kellékek nélkül is lehet teljesíteni. Én általában mindenféle eszköz nélkül edzek, vagy kis, 0,5 kg-os súlyzókat használok. Illetve nemrégen kaptam egy fitness/gimnasztika labdát, eredetileg íróasztalnál való üléshez, de azzal is lehet gyakorlatokat végezni (azt még egyelőre nem próbáltam)

jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11

Köszönöm.

Őszintén szinte semmit sem mozogtam, napi egy óra séta volt a nagymamámmal míg tudott járni, néha pedig eljártam zumbázni.

Aztán 0-24 ápolnom kellett a mamát és a napi mozgás kimerült abban, hogy őt mozgattam.

jan. 19. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!