Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni csak az...

Hogyan tudnék leadni csak az arcomról?

Figyelt kérdés
Van olyan diéta/edzésforma ami csak az arcomról vinne le valamennyit?

jan. 14. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen diéta.
jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Kalóriadeficit
jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

🤣🤦🤷🙄👏🫤


Huh, de súlyos kérdés. Az már biztos, hogy agyból máris fogytál.

jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem aki azt mondta neked, hogy "vegyél vissza az arcodból", az nem így értette.
jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Face yoga vagy kezelések kozmetikai gepekkel
jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szuper emberek vannak… hisz nem erre való ez az oldal, hogyha valamit nem tudunk vagy nem vagyunk benne biztosak, akkor megkérdezzük?

És ha már itt tartunk, ha én hülye is vagyok, legalább vagyok annyira emberséges, ha valaki valami “egyértelműt” kérdez nem hurrogom le egyből…

Szép napot!

jan. 14. 17:13
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy hülye kerdező, csak keveset tudsz. Nincs helyi fogyás, nincs csak arcból, csak hasból csak innen csak onnan. Ha fogysz, az egész tested fogyásban lesz. Kalóriadeficittel, mozgással az egész testedet helyrehozod, majd szintet tartasz, ahogyan egészséges. A tokád is lemegy. Ahol toka van, ott van máshol is felesleges zsír.
jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
45%

Tényleg sajnos csak a smink tud segíteni ezen.

Ha fogysz látszik az arcodon is, viszont a legtöbb "pufi arcú" ember nem véletlen olyan. A biológiai okait nem tudom, de belegondolsz nagyon sok esetben csak üreg és bőr [kis túlzással] az arc. Ha nincs rajta zsír annak sajnos olyan a formálya, nekem is volt vele bajom.

Smink ami tud rajta segíteni meg plasztika, de sajnos Ha rossz helyen csinálod fennáll az a veszély, hogy iszonyat sérülékeny válhat az arcod, ami semmiképpen sem jó.

A döntés természetesen rajtad áll, de én semmiképpen sem javaslok ilyen esetben változást, inkább fogadd el magad,a fiúk is szeretik ezt az arctípust meg egyébként érdekes hogy a lányoknak pont az a része is, akikre abszolút nem számítanál.

jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rajtad jó pár kilo felesleg, és az arcodon is, akkor sima mozgással, életmódvltással, diétával járó fogyásnál az arcod is markánsabb lesz. :)


Viszont van rajta egy alap zsírszövet is, ami meg fog maradni, és sosem leszel teljesen csontos arcra, jó esetben. Ez azért jó, mert pl a ráncokat és öregedés jeleit is visszafogja kicsit :)

jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!