Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regenor kúra alatt mogyoróteje...

Regenor kúra alatt mogyorótejet lehet inni?

Figyelt kérdés
Természetesen cukormenteset.
jan. 16. 15:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Gőzöm sincs. De ezt a regenor dolgot felejtsd el, sokkal többet árt mint használ. Egy időben tele volt a gyakori kérdésekkel hogy másnak is xy betegséget okozott a regenor? Xy alatt kb 10 félét érts.


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=RegEnor


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__..

jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A regenor egy olyan értelmetlen és kártékony szar, hogy pont nem a mogyorótejen vagy a cukron aggódnék a helyedben.
jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Szar az egész. És még egészségkárosító is.

De azt garantálom hogy a cukormentes mogyorótejtől nem fogsz hízni

jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
bírom hogy 2024be még vannak olyan emberek akik tök értelmetlenül rettegnek a mogyorotejtől meg a cukortól de a regenortól nem 🤣
jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam róla sok negatívat. Lényegében el is hiszem, hogy nem nagyon van értelme inni, de én egyszer már pár évvel ezelőtt regenoroztam, és akkor fogytam 10 kilót. Bár sejtem, hogy nem a lötyitől, hanem a diétától. Viszont bajom nem volt tőle semmi, hál istennek, szóval bízom benne, hogy most se lesz. Nekem ad egy löketet, hogy ha már pénzt költöttem rá, akkor igenis betartom a diétát, hogy ne menjen kárba az egész. Szóval szinte hülyének tartom magam, hogy iszom, de gondolom, ha pár éve nem okozott gondot, akkor talán most se fog. Ez legyen az én bajom.

Szóval a kérdésem továbbra is az, hogy regenor diétában a mogyorótej megengedett e? Azt tudom, hogy a mandulatej igen, de borzalmas ízt ad a kávénak, így gondoltam kipróbálnám a mogyorósat :)

A diéta mellett amúgy mozgok is, bár legutóbb mozgás nélkül sikerült leadni 10 kilót. Sajnos azóta visszahíztam mert amikor abbahagytam a diétát ész nélkül ettem mindent is. Most ha sikerül újra lefogyni ezzel a sz*rral, akkor biztos jobban odafigyelek, hogy utána is keveset egyek (csak akkor majd már megengedem magamnak azokat is, amit most elvileg tilos)

jan. 16. 15:40
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem gyanús, hogy ha neked pár évente fogyókúráznod kell, akkor valami nincs rendben? Életmódváltás, sport, kiegyensúlyozott táplálkozás és kalóriaszámolás (kalóriadeficit) nem játszik? Félsz, hogy véletlenül egészséges leszel?
jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

és ha valami pénzlehúzó kamuzós regenor gyökér azt mondja neked hogy tilos a mogyorótej akkor emiatt nem fogsz inni mogyorótejet??



miért? ennyire nem vagy autonóm? hány éves vagy??

jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#6

Nem láttad, hogy írtam, hogy legutóbb, amikor abbahagytam a diétát, akkor utána sajnos ész nélkül ettem mindent?

Szerintem ez bizonyítja, hogy tudom, mit rontottam el.

jan. 16. 16:02
 9/30 A kérdező kommentje:

#7

Várom, hogy olyan válaszoljon, aki tudja. Sejtem, hogy szabad inni, hiszen elvileg növényi eredetű tejitalokat lehet (pl. mandula, rizs), úgyhogy gondolom akkor a mogyorót is, csak gondoltam megkérdezem, hátha valaki biztosra tudja.

28 éves vagyok.

jan. 16. 16:03
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem szabad. Csak és kizárólag azt a szart lehet fogyasztani. Még a féényevés is tiltott.
jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!