Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet enni,inni amikor...

Mit lehet enni,inni amikor hirtelen rám tör a farkaséhség?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Én bébirépát szoktam.
2023. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Banánt.
2023. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Nagymamát.
2023. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagymamát :D köszi :D a többieknek koszonom! Esetleg tej vagy kakaó rossz ötlet?
2023. jan. 28. 18:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben?

Nem mindegy, hogy alig van kalóriakereted és úgy tör rád a farkaséhség, vagy csak nem akarsz fogyni és ehetsz "bármennyit".


Nyilván a mogyoróféléket/magvakat kerüld ilyenkor, mert nagyon sok kalória van bennük kevés volumenért cserébe.


Nem feltétlen értem a kérdést, szóval nehéz erre válaszolni. :D

2023. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat :) reggelizek,ebédelek ,vacsorazok,de aztam este 9korul,utam mindig ramtor az ehseg,nem fogyozok,csak nem szeretnek felszedni plusz kilót,ezert ennek valami olyasmit amit este is lehet es nem tartalmaz sok kalóriát :)
2023. jan. 28. 18:30
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Az összkalóriabeviteled fog számítani fogyásnál és hízásnál is.

Azaz, bármit ehetsz este is, ha nem vagy kalóriatöbbletben, nem fogsz hízni.


De, ismételni tudom magam: Magvakat kerüld, rettentő sok a kalória bennük.


Én túrót ennék a helyedben, a fehérje miatt "később" leszel éhes, és éjszakára sem gond, ha fehérjét viszel be. Cottage cheese, tojás, zöldségek, pár szelet puffasztott rizs stb.


Gyakorlatilag bármi, ami belefér a kalóriakeretedbe, viszont, ha nem számolod a kalóriát (gondolom nem), így elég nehéz erre választ adni, mert lehet, hogy a kevés kalória tartalmú étellel is többletben lennél.

2023. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármit
2023. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igen igazad van,hisz az a lényeg,hogy egésznap mit eszek,nem számolom,de nem is figyelek oda! De a tojast megfogadom!

2023. jan. 28. 19:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Főtt céklát szoktam. Mikroban 700W mellett 8-9 perc alatt megpárolódik (hőálló üvegedényben lefedve) felszeletelve.
2023. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!