Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgás formát választan...

Milyen mozgás formát választanál a helyemben?

Figyelt kérdés

Rettenetesen elhíztam.

Majd 110kg vagyok a 165cm-mel. Nő


A munka rendem miatt majdnem mindennap 12 órázok. 12 órán keresztül nem ülök le egy percre sem. Jelenleg sajnos nem megoldás a munkahely váltás.. viszont mivel így elhíztam eszméletlenül fájnak a lábaim. Munka után hulla fáradtan semmihez sincs kedvem, de mivel nem kedv kérdése ti milyen mozgással próbálkoznátok a helyemben?



#mozgás #elhízás #12óramunka
jan. 19. 08:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
Úszás, plusz pihenőidőben írd le 100-szor, hogy "mozgásforma".
jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bármit, amit jónak látsz. Amúgy azt mondják, a rendszeres szex fogyaszt 🤭. Erre kell találnod partnert, vagy ha már van, akkor motiválni.
jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

Ekkora túlsúllyal ne sportolj! Még inkább tönkre vágod az ízületeidet.

Csökkentsd a bevitelt, kalóriadeficit kell a fogyáshoz.


[link]

jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Persze 13-as, és lehetőleg napi 18 órát folyadékban tartózkodjon, hogy legalább a felhajtóerő könnyítsen rajta.


Nem vannak kíméletesebb sportok is.

jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14


Miért is kellett lepontozni? Fogyáshoz kalóriadeficit kell, kész. pont.

Extrém túlsúllyal pedig nem ajánlott sportolni, mert ízületgyilkos.

Mi a probléma?

jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 másik válaszoló vagyok, de! Van olyan mozgásforma ami nem ízületgyilkos. Egy képzett edző és gyógytornász pontosan tudja mik ezek.

Persze ha valaki mindenfélét csinál ész nélkül az veszélyes. De nem igaz hogy semmit se lehet.

Sőt, kell is.

Lehet az valakinek csak 15 oerc séta puha talajon. Lehet az valakinek csak 20 perc szobabicikli. De idővel lesz több és hülyeség nem elkezdeni

jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

16



Ekkora túlsúlynál az elején az is bőven elég, hogy csökkenti a bevitt kalóriát.

Persze, aztán sportolhat, de csak ha már leadott 25-30 kilót legalább, és a maradékot pedig egészséges táplálkozás és sport mellett leadja.

Kell a sport, igen, de figyeljen az ízületeire is, mert már panaszkodik, ha elkezd most sportolni 110 kilósan, akkor még inkább taccsra teszi a térdét például. Én nem beszélek hülyeséget, és nem is kívánom neki, hogy ártson magának, ezért írtam. Ezért nem értem, hogy miért pontoztak le.

jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13/15/17


5-ből ketten pontoztak le. Azért ez nem rossz. Van akit 0-ra hóznak a helyes válaszával.

De én most zöldet adtam, ha ez boldogít.


Egyébként pontot nem kell kiírni.

Értem amit az ízülettel írsz, de mint én is és másik hozzászóló írta, lehet úszni, arról nem lallottam, hogy gyilkolná az ízületet, vagy csak simán kényelmesen kerékpározni, nem túltolva.


Sezrintem sokkal kényelmesebb a kalóriadeficitet és elérni, ha csak kis részét is, de mozgással égeted. Kicsit feljebb pörgeti az anyagcserét, és kellemesebb, mint pusztán koplalni.

jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Eddig nem tudtam válaszolni, mert írtam, hogy “mozgásforma”.

Viccet félre téve..szobabiciklit választottam. Napi 20-25-30 percet tekerek. Közben nézem a sorozatom.

Letöltöttem a kalóriabázist. Eddig lelkes vagyok, remélem az is maradok!


Pacsi mindenkinek!🥰

jan. 23. 07:58
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá neked! Szerintem ahogy megtapasztalod, hogy mennek le az első komolyabb kilók és minden egyre könnyebb lesz, még inkább be fogsz lelkesülni!

Kitartást kívánok 😉

jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!