Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az antibiotikumtól lehet fogyni?

Az antibiotikumtól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nem fogyás miatt szedem, hanem azért mert szükséges, és az orvos írta fel, viszont úgy vettem észre, hogy fogyást idézett elő nálam.

jan. 21. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az antibiotikumnak van hasmenést előidéző hatása is. Illetve betegség folyamán sok folyadék kell, mert jobban veszít a szervezet. Nem véletlenül ezek állnak fent?


Illetve, hogyha beteg vagy akkor az étvágycsökkenés = kevesebbet eszel ami miatt nyilván valamennyit fogysz majd.


De ha az lenne a cél, hogy antibiotikumot szedj, hogy majd ezzel fogysz akkor azt gyorsan felejtsd is el.

jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán megy tőle a hasam, illetve rengeteg vizet iszom(jóval többet mint egy átlag ember), talán az étvágycsökkenés miatt lehet. Egyébként írtam, hogy nem fogyás miatt szedem, nincs is rajtam felesleg, sőt ígyis csont meg bőr vagyok.
jan. 21. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A betegség viszont, amire kaptad, az okozhatja.
jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Az antibikotikum nem okoz fogyást. Fogyást egyedül a tartós kalóriadeficit okoz, ami antibiotikum szedése vagy betegség mellett/után könnyen megtörténik, hiszen az ember alig bír enni.
jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az antibiotikum nem válogat. Olyan, mint a piros ász; visz mindent. A bélbaktériumokat is. Márpedig a felborult bélflóra miatt romlik az emésztés, és ez könnyen okozhat fogyást.
jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Inkabb csak fosni..
jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a betegségtől fogysz, ilyenkor kisebb szokott lenni az étvágy is. De sebaj, utána majd visszajön.
jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!