Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak mèg itt olyanok akik...

Vannak mèg itt olyanok akik 100+kilóról kezdenek fogyózni? Hàny kilóról kezdtètek a fogyást?

Figyelt kérdés

186cm vagyok ès 104kg.

Úszógumim ès a hasam nő...

Màr hànyingerem van magamtól.

20ève sikerült fogynom 30kilót.

De 38èvesen màr uúgyèrezem nem boldogulok a fogyàss


jan. 25. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

130 kilóról december végén. Lement már 6 kg. Próbálok a lelki oldalammal is foglalkozni, nemcsak a diétával. Előtte borzasztóan éltem, nagy mennyiségben pékárukat, szinte egész nap.

Voltam előtte vérvételen, hogy minden rendben menjen, a háziorvosom sokat segít étrendben, egészségügyi tanácsokkal lát el. Emellett foglalkozom azzal is, hogy lefoglaljam magam, hogy ne kattogjak folyton az evésen.

1600 kcal étrendet tartok, heti 3x kardió edzés mellett.

Sok sikert kívánok, nehéz út, de megéri.

jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

#1ezt a háziorvos mondta?

Az 1600 kcal brutál kevés. Kb 80 kilosan kene majd annyit tartanod.

Igy eleg egeszsegtelenul gyors lesz a fogyad

jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rosszlovas ***** válasza:
100%

41-43 évesen 130-rol 3 év alatt 60 kilót fogytam.

51 vagyok, azóta tartom.

Heti 5 edzés, kb. 17-1800 kalória.

Nő, 170 cm

jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de idő kell hozzá. Kalóriadeficit és tudatosabb táplálkozás. Hetente 1 kg a maximum amit javasolnak így 1 év alatt még kényelmesen is ledolgozható az a 20kg túlsúly. Ez hetente kb fél kg lenne ami nem lenne egy drasztikus kalóriadeficit és elég lenne hetente 2-3 nap kicsit mozogni. Akár hosszabb séta keretein belül.
jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

170cm, 106kg voltam 3 évvel ezelőtt.

8 hónap alatt -35kg. Nem ajánlok ilyen gyors fogyást, ha újra kezdhetném maradnék a heti fél kg mínusznál.

jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én. 101 kilóról 83-ra fogytam tavaly. Fél évembe telt.
jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Fejben kell àtàlnom ,az a legnehezebb.

Mikor húsz èvesen leadtam 30kilót 4-5hónap alatt... Lett is minden bajom... (Pànikbetegsèg, depressziö stb)

A gyors fogyás miatt.

Most ilyen havi 2-3kilóval tervezek

jan. 25. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 120-ról fogytam le 85-re, 178 centis magasság mellett, kb 2 év alatt. Most még az utolsó 10 kg-val küzdök, de kb 2 hónapja nem mozdul semmit. Bár ha egy ötös lemenne nyárig, már annak is nagyon örülnék.


Megéri elkezdeni, sokat változott az életem pozitív irányba, mióta mázsa alatt vagyok.

N

jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!