Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a mai...

Nagyon elrontottam a mai napot? A mostani hét miatt híztam egy kicsit?

Figyelt kérdés

Szóval eddig ma így ettem

Reggeli: 1 alma, 40 g Fitness műzli(natúr)+ 3 dl tej 1 szelet sajt-20g, 1 activia gyümölcs oghurt

tízórai: egy szendvics (20 gsajt, egy szelet sonka, 2 szelet tk kenyér) + 1 paradicsom 2 dl tejeskávé cukor nélkül

Ebéd: töltött káposzta + 1 szelet tk kenyér

Jah, meg még muszály volt megennem egy almáspitét, picike kvolt.


Nyáron fogyóztam, lementem 49,5 kgra, onnan lejjebb szerettem volna menni kicsit, de sajna elekzdődött a suli, és szedtem egy picit vissza, 1 kg visszajött kb, centiben a hasamon asszem 1 cm-t jelent, meg derékban is. Pedig ugyanannyíit moozgok, szombatonként másfél órát biciklizek, 45 km körül van.

A gond az, hogy anyukám mostanság egy csomó sütit hozott, és ő nem ehet sütit, és mérges, hogy minden sütit kikell dobnia, ezért hétközben volt még egy mézeskrémes, illetve héfőn és keddem egy-egy natúr túrórudit ettem, mert van a suliban túrórudi automata. Meg n4-re érek haza, és éhes szoktam lenni már. (azthiszem az óriás, de lehet, hogy a kisebb)

Mit csináljak, hogy visszamenjek a szokott súlyomra?

Mert nagyon diegesít, hogy nem úgy áll egykét ruha, mint ahogyan kéne... annyira szar kedvem van mostanság emiatt, szinte csak fekete pólót merek hordani, mert dagadtnak érzem magamat....

Persze anyukám most mit főzött?? TÖltött káposztát, eg juhtúrós sztrapacskát... egyre jobb....

17/L 160 cm 50, kg.


2011. okt. 1. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem itt kéne sírni! Menjél el futni, ahelyett, hogy feljössz gyik-re, és elsírod, hogy a héten sütit zabáltál meg túrórudit. A héten én is hasonló módon cselekedtem, de én többet mozogtam , mint szoktam, és nem híztam semmit se... És én is 3-4 -ig iskolába szoktam lenni.

L/17

2011. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes a súlyod. Mit kezdenél az én testemmel?...
2011. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tényleg jó lehet a súlyod! én 168cm vagyok ,ehhez 49-50 kilo,és nekem bizony híznom kéne,mert eléggé vézna vagyok...

szóval tényleg ne a szád sírjon,valoszínüleg pont jó vagy,abszolut karcsú kategória, húzz el kocogni,az nagyon sokat segít!szépen formál

2011. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!