Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikersen lefogyók! Mikor...

Sikersen lefogyók! Mikor elértétek a kívánt célt, hogy álltatok be szintentartásra?

Figyelt kérdés

Már csak 1 kilót kell fogynom és a célomnál vagyok. :) Kalóriát számoltam, és rengetet sportoltam hogy normális mennyiségeket ehessek. Időnként akkor is amikor a hátam közepére sem kívántam... Továbbra is sokat fogok sportolni, a sport amúgyis része az életemnek, meg most szeretnék izmot felszedni, de azért ezeket a nagyon erőltetett kardió edzéseket ezentúl ki fogomm hagyni... Illetve az a terv, hogy mondjuk megint teszek sajtot a szendvicsbe, meg mondjuk visszakerül az étlapra a bolognai (Igen, tudom, hogy eddig is ehettem volna, de hatékonyabb volt más enni helyette), meg alkalmanként (mondjuk havi egyszer) megengedem majd magamnak hogy pizzát rendelek, meg hasonló apróságokkal tervezek többet enni, de alapvetően nem szeretnék változtatni a jelenlegi étkezésemen.

Valami hasznos tanács/tipp, amire érdemes ilynekor odafigyelni? :) Péládul ti számoltátok továbbra is a kalóriákat? Ha igen, mennyi ideig? De bármilyen hasznos tapasztalat jöhet. :)


jan. 29. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy eszem pont mint a "fogyókúra" alatt. Mennyiségre is. Csak néha hozzájönnek apróságok amiket te is írtál. És ez így nekem a szintentartás
jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a helyes étkezés mellett a mentális állapotra is figyelni kell ugyanúgy, életed végéig. Az, hogy valamikor meghíztál, annak oka volt. Esetleg rossz szokás, rossz társaság, tudatlanság, lustaság, szorongás, stb. Az, hogy lefogytál, azt jelenti, megtanultad ezeknek az összefüggését és azt, hogyan kezeld őket, ha legközelebb újra kilengenél és visszaesnél egy-egy krízishelyzetben.

Az étkezési tanácsok mellett ezek majdnem olyan fontos dolgok, csak sokan nem akarnak vele foglalkozni.

Gratulálok az eredményedhez, élvezd az egészséget, a könnyű életet :)

jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi volt az oka, hogy 1,5 éve letettem a cigit, és csak egy 10-es pattant fel, azt adtam most le, szóval nem vmi óriási dolog. :D
jan. 29. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy eszek mint fogyás alatt, egyszerűen csak megállt és már nem megy tovább, ennyi:) De nem is akarok már többet fogyni, mert nem kell. 175centimhez 64kg nekem megfelel, még kisebb is a súlyom, mint azt valaha gondoltam, hogy le tudok fogyni. Egész életemben nagyon gyorsan hízó/nehezen fogyó gombóc voltam, így azt hittem 75ig is alig fogok eljutni.
jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!