Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szintezzem be a súlyom,...

Hogyan szintezzem be a súlyom, állítsam le a fogyást úgy hogy ne hízzak vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 kilót fogytam, most kellene beszintezni a dolgokat a fogyást leállítani és szinten tartani. Sajnos amint jóllakok és utána éhség roham tör rám megijedek, hogy vissza fogok hízni és inkább nem eszek. Teljesen félek az "evéstől", Marha körvér voltam most már közel szinte sovány kategóriás vagyok, és nem akarok vissza hízni. Napról napra fokozatosan picit többet egyek mindig?

2017. okt. 31. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen hetente novelj 100kcallal amig el nem ered a sulytarto szintet! De lehet kethetente is ha nagykn felsz,en igy csinaltam es sulytarton vagyok 1900zal.
2017. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj annyira a kalóriát nem számolom, legalábbis pontosan. De persze tudom fokozatosan növelni az adagot kicsit.
2017. okt. 31. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

"amint jóllakok és utána éhség roham tör rám"

Ezt nem értem, ha jóllaksz, akkor miért lenne éhségroham? Lehet, hogy kevéssel jóllaksz, de nem jó az összetétele s 2 óra múlva túl éhessé válsz? Vagy mi van?


Persze, egyél picit többet. A legjobb lenne egy jó életmód, ami mellett automatikusan nem eszed magad túl, mert pompásan jóllaksz az aktivitásodhoz illő megfelelő mennyiségű, tápanyagdús ételeddel. Az időzítés is sokat számít egyeseknél.

Én se térnék vissza soha a régi életmódomra, azon csak elhízni tudnék, ha nem maradok éhes...

2017. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az éhség rohamot úgy értem, hogy nem zabálom tele magam, jóllakásig hogy mozdulni ne bírjak. Eszek amennyitől pont érzem hogy "tele vagyok" de persze vágyom arra, hogy dugig egyem a gyomrom, ezt értem éhség rohamnak.
2017. okt. 31. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene tudd a napi alapanyagcsere szükségletedet és ahhoz mérten heyesen táplálkozni és edzeni, különben csak jojó effektusba fogsz belecsúszni.
2017. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!