Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok nagyvécézni?

Miért nem tudok nagyvécézni?

Figyelt kérdés
Az 1200-1500 kalóriát szoktam enni és járok suliba, napi 1 órás aerobic és 5000 lépés legalább. A bmr-om 1300 kcal

febr. 1. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az 1200 kcal 1300 alatt van amivel ezek szerint tisztában is vagy hogy nwm szabad.



Másrészt nem eszel elég rostot és nem iszol elégfolyadékot. Nem csak a kalóroa a lényeg hanem hogy miből viszed be. Teljes kiorlesu pekaruk, habonák, huvelyesek tartalmaznak rostot. Illetve a zoldsegek es a gsumolcsok. Probalj meg minden etkezes melle enni legalabb 15 deka zoldseget. Az jo lesz kezdetnek.

febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszem. Nagyon odafigyelek rá, de semmi. Kefir, Joghurt, rostos keksz.. sok rostot eszem. Reggeli chia magos citromos víz rossz hatással van rá?
febr. 1. 07:14
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

És iszol a sok rost mellé elég folyadékot? Minimum napi két liter


Ha nincs a sok rost melett dolyadék akkor nincs miben felduzadjon a rost és nem lesz székletlazitó hatása.


Nyugodtan idd a chia magos citromos vizet ha jólesik. Nem csinál bajt

febr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 litert iszom. Valahol azt olvastam, hogy lassítja az emesztest a chia mag víz. Pedig abban is elég sok a rost.
febr. 1. 07:39
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Mikor elkezdtem Kcal-t számolni és ezzel együtt drasztikusan változtatni az étkezésemen, hiba ettem jól, az első 1-2 hétben nekem is voltak ezzel problémáim. Aztán szépen beállt, úgy ahogy régen, minden reggel kávé után. :D Egyszerűen csak át kell állnia a szervezetednek az új rendszerre, ennyi.
febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 búzaszem válasza:
Szerintem tök jó dolgokat csinálsz. Állj le a chia maggal, helyette 2 dl vízben oldj fel egy kanál útifűmaghéjat. Első héten kiskanállal is elég, majd igyál rá még két pohár sima vizet. Ezzel egyrészt bőségesen beviszed a rostot természetes módon, másrészt menni fog a nagywécézés is. ezt a kúrát 2-3 hétig javaslom, utána már nem kell, csak alkalomszerűen.
febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha "diétázom", tehát kevesebbet eszem mint máskor, én sem tudok, ilyenkor csak a gyógynövényes cuccok segítenek.
febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

1200-1300 kalória az egy kisgyerek napi adagja, nem egy kamaszé.


Kezdetnek tessék normálisan enni, ne egy 4 éves ovisénak megfelelő mennyiséget.

febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mióta áll fenn a probléma? Milyen gyakran van székrekedésed, és az meddig tart?

Megjegyzem, csak városi legenda, hogy mindennap kell, ill. nőknél a ciklus is befolyásolja.

febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen problémám amikor keveset ettem ilyen 1000 kcal körül. De ha megettem egy egész kaliforniai vagy kápia paprikát, akkor fixen kakiltam másnap reggel :D
febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!