Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány hónap alatt tudnám...

Hány hónap alatt tudnám ilyenre formálni a hasam? Képek lent

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek. :)

A barna hasit szeretném magamnak,a másik pedig az enyém... :(

Mivel széles csípőm van abból nem lehet fogyni sajnos,pedig nagyon utálom :S


Hány hónap alatt lehetne megcsinálni ezt a pocit?

Péntektől kezdtem egy diétát,és persze futni is eljárok 1 héten max 2. szer. és nem is eszek sokat,meg hát cigizek,és eléggé nem kívánom a kaját....néha.


[link]


ezt a hasat szeretném


[link]


ez pedig az enyém,itt még nagyobb a hasam,de már nem ekkora,kicsit kissebb.


2010. okt. 24. 05:41
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Személyi edzővel,saját szakáccsal kb 2 hónap.

Bár ez csak becslés,mert az első kép értékelhetetlen minőségű.

2010. okt. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
1 héten minimum 4szer kell eljárni futni és min. fél órát, különben csak évek múlva érsz el eredményt.
2010. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én magamnak csináltam 10 hét alatt. De azt heti 6x1 óra intenzív ugrálással meg kb. 20%-os kajacsökkentéssel. Na és miért utálod a csípőd?? Tudod homokóra alak tesz minket nővé.

Enni meg sokat egyél, mert ha lassan fogysz, biztosabban. Rám 0 dkg jött vissza 3 hónap alatt, ellenben az ilyen 1200 kalóriások még mindig itt szenvednek (sokat ettem ma? jó ez így?)

[link]

2010. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Felejtsd el a nassolást meg a cukros italokat (kóla, tea is csak cukor nélkül, vagy nagyon kevéssel).

Igyál sok vizet. Semmi mást nem kell változtatni az étrendeden, ha nem akarod. Persze ha van rá mód akkor egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, magvakat meg húst :) Tudod, mint az ősemberek. Ők se véletlen nem voltak elhízottak.


Futás helyett tempós sétát ajánlok, heti 2-3 alkalommal minimum fél órát. 10-15 perc után kezdi el a szervezet felvenni a zsírégető módot :) ezért kell minimum fél óra. Futás felesleges, hacsak nem akarsz jó állóképességet, az arra való, nem a zsírégetésre.

2010. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huzd be a hasad,huzd ki magad és ugy csinálj képet magadról,és meg fogsz lepődni az eredményen.
2010. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)))
2010. okt. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!