Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen otthoni edzésterv...

Kinek milyen otthoni edzésterv vált be?

Figyelt kérdés
febr. 6. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem itthonra 250 kilónyi súlytárcsát, és erőemelek.
febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
nézz utána a calisthenicsnek vagy a street workoutnak
febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Panelban élek, esetleg bent egyhelyben futás rossz ötlet?
febr. 6. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy panel 7. emeletén erőemelek. Egyébként nincs semmi baj az egyhelyben futással, csak szerinted hány napig/hétig/hónapig lesz humorod egyhelyben topogni a kicsi lakásodban? Hosszútávon kell gondolkodni, különben veszett fejsze nyele.
febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, teljesen igazad van, kint azért jobb lenne futni.
febr. 6. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van egy Garmin sportórám, amin vannak mindenféle edzések. Kardió, erősítő, pilates, jóga... kezdőknek, haladóknak, rövidebbek, hosszabbak. Én általában egy 20 perces kardiót és egy 30 perces erősítőt csinálok meg egymás után. Plusz bemelegítés, nyújtás. Nekem nagyon bevált így az óra vezényletével edzeni, előtte rá sem tudtam venni magam.
febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Az otthoni edzések az esetek elsöprő többségében pár hónap után kudarca fulladnak, ennek okai pl. a progresszió hiánya, unalmassá válik stb... Ha van valakinek garázsa és berendezi konditeremnek, akkor működhet a dolog, de ehhez sok pénz kell.
febr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyben futásnál jobb ha keresel youtubeon egy workout programot és azt csinálod. Vannak ugrálás és eszköz nélküliek is. Én személy szerint tabatát/hiit-et csinálok.
febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Futópad, súlyzók emelgetése backlounge inverziós pad, torna a szőnyegen.
febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A saját testsúlyos edzést ajánlom figyelmedbe. Szinte nulla az eszközigénye, bárhol le tudsz nyomni egy teljesértékű edzést, nem izoláló gyakorlatok mint a termi, rengeteg előnye van, nem véletlenül "szépség" és "erő/bátorság" görög szavakból áll össze a megnevezése: callisthenics. A "Fegyencedzés" c. könyvet PDF-ben rákeresve le tudod egészben tölteni. Ez egy többéves kipróbált, gondosan felépített edzésprogram, amit 2-3 éve nyomok. Nagyon ajánlom szemben a termi edzésekkel amit előtte évtizedek óta csináltam.
febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!