Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire kövér a pocakom?

Mennyire kövér a pocakom?

Figyelt kérdés

Meghíztam, főleg a hasam lett nagy. 180 centihez 92 kiló vagyok, de ebből a szögből szerintem még nagyobbnak nézek ki:


[link]


Egyébként is fogyni kezdek, egészségi okokból. De közben kérdezem, kinézetre mennyire taszító? Hány kilót kellene fogynom?



febr. 7. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem túl szép látvány, de láttam már rosszabbat. Szerintem olyan 10-15 kg nyugodtan lemehet. De sportolj is közben hogy aztán ne legyél löttyedt.
febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem taszító, ez egy emberi test és kész. Egészségi okból jól teszed, ha fogysz, főleg, hogy ha kifejezetten a hasadra híztál, az cukorbetegség szempontjából rosszat jelent. Csinosabb is leszel, azt nem tagadom, de ne úgy gondolj magadra, hogy taszító a tested, mert nem az.
febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Máté, mi lenne, ha felállnál, és úgy csinálnál egy képet, nem így “szétfolyva”? Így még egy laposabb hasú ember is tud marha előnytelenül kinézni.

Egyébként ne a kilót nézd, hanem a tükröt. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor 80-85 körül már biztos nem leszel “dagadt”.. Most sem vészes a helyzet, láttam már rosszabbat.

febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem taszító. Ne ezért fogyj. Az jó ötlet, hogy az egészségedre odafigyelsz.
febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
ez sorhas. De a jo ertelemben
febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Elég durván dagadt vagy. Persze a fotelben eltespedt kis incelek, akik nálad jóval kövérebbek, persze, hogy ezt még normálisnak látják. Bezzeg, amikor egy nő mutat magáról képet, vagy elég, ha csak leírja hány centi, hány kiló, és egy picivel 20 felett van a BMI-je (tehát kb. 1 kilóval több, mint egy haldokló gebe), akkor már olyanokat írogatnak, hogy olyan súlyosan kövér, hogy mindjárt meghal szívrohamban és azonnal álljon neki fogyózni. Tükörbe kellene nézni sörhasú incelkék, meg kicsit körülnézni a világban, hogy milyen egy normális női test, ami nem egy pálcikalábú animefigura!
febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon. Főleg hogy még fekszel is. Készülj fel, mert 5-10kg fogyással nem lesz férfias hasfalad. Olyan 20kg zsírfelesleg van rajtad. Szóval kitartással érhetsz csak célt.


Júliusra meglehet egy jó forma, ha innentől minden nap legalább 600-800kcal deficitben leszel.

febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nőként: vonzónak nem mondanám, de gondolom, nem ez a profilképed a Tinderen, ettől még találhat vonzónak egy nő összességében. Szerintem 15-20 kilót kellene fogynod.
febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez azért már elég kemény... Legalább egy 20kg van ott, de simán lehetsz 80kg is, de gyorsan kezdj el sportolni is mellé fokozatosan
febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Navyon. Bar a pozicio se tul elonyos. Kellenek gerinc melleti izmok es persze dieta
febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!