Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás szempontjából ér...

Fogyás szempontjából ér valamit az, ha az esti 2 sörömet leváltomkét dobozos cukormentes üdítőre?

Figyelt kérdés
febr. 8. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert kevesebb kcal
febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben kevesebb Kcal, akkor igen. Egy sör kb 220-240, de rajta van a dobozon. Nézd meg az üdítőn is. Ha az kevesebb, akkor van értelme.
febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Ha mindent pont ugyanúgy csinálsz mint eddig kivéve a napi két sört akkor ennyitől havi 1.5 kilót tudsz fogyni.

De csak akkor ha eddig nem híztál hanem tartósan tartottad a súlyodat a mostani szokasaiddal

febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó,az jó. Köszönöm.
febr. 8. 16:45
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyértelmű!

Gyakorlatilag én a sörtől híztam meg. Kb napi 3×0,5L Dreher Gold. Az 600 kcal körül van, ami kb heti fél kg (inkább több ) hízáshoz vezetett. Aztán beállt az egyensúlyi helyzet. Mert minél dagadtabb vagyok, annál többet kell enni hogy tudjak hízni


Szóval aki kövér, az nagyon sokat eszik, és ha továbbra is hízik, az azt jelenti hogy egyre többet zabál

febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pedig a három sör nem is sok.
febr. 8. 21:15
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
A sima sörben sok kalória van. Ráadásul rengeteg benne a malátacukor, ami kimondottan hasi részen szokott lerakódni. Innen ered a “sörhas” kifejezés. A 3 db milyen szempontból nem sok? Mert kcalban sok. Mondjuk nekem a napi bevitelem 2400 kcal , és 3 fél literes dobozos sörben van 3x240=720 kcal tehát ha naponta meginnék 3 sört akkor elkezdenék dúrván hízni, de ha iszok 3 nullkalóriás coca colat akkor nem hízok.
febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

3 sör nem sok? Hát már az alkoholizmus kapuja, ha valaki minden nap annyit iszik. Van egy orvosi fogalom, a "nagyivó" (nem összetévesztendő Nagy Ivóval), és ahhoz szerintem napi 4 sör már elég. Akit érdekel majd kiszámolja.


Ezt a maláta cukros lerakódást nem tudtam. Szóval aki megtér, és buborékos, erjesztett, sváb származású posvány helyett Krisztus vérét veszi magához (édes kivitel persze), akkor neki nem a bele fog hízni?

febr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sportolok, napi 2 sört iszok és egy gramm zsír nincs rajtam.
febr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
3 sör az semmi. Annak nem is érdemes nekiállni. Ha rudom, hogy csak 3 söröm van meg sem bontom...
febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!