Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most épp hogy be tudom...

Ha most épp hogy be tudom gombolni az m-s szoknyámat, akkor szerintetek még hány kg-nak kell lemennie?

Figyelt kérdés
Vagy most lehetek L-s méret? Azt szeretném, ha normálisan állna és nem feszülne...ez kb hány kg? Illetve kb hány hét alatt lenne jó? Diétázom és biciklizek mellette. Elég sok lement karácsony óta, de én akkor leszek nyugodtabb, ha újra jók lesznek rám az m/s cuccaim. Viszonylag gyorsan fogyok, mert nagy súlyból történik. Január elsején kezdtem, akkor xxl/xl/l-s ruhákat hordtam. Mérlegen direkt nem mérem magam egyelőre, mert nem akarom sem elbízni magam, sem csalódni. Majd felállok rá, ha újra jók lesznek a régi cuccaim és onnantól kezdve igyekszem tartani a súlyomat.

febr. 13. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi vagy és hány kiló? Ezeknek a találós kérdéseknek, meg barkóbáknak nincs sok értelme és haszna.
febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljes ruhaméret 6-8 kg
febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Èn úgy tudom 5 kg egy ruhamèret
febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ennek sok értelme nincs. Én egy kg-al nem voltam több, mikor puffadtam mègsem tudtam bekapcsolni a ruhámat.


De amúgy van olyan 36-os ruhám, ami jó rám és olyan is, amit még mindig nem tudok felvenni.

febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!