Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerek vannak éhség...

Milyen módszerek vannak éhség csökkentésre?

Figyelt kérdés
febr. 16. 07:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Ha megfelelő mennyiségű kalóriát viszel be, akkor nem leszel éhes.

Ha mégis érzed, igyál meg 1-2 pohár sima vizet.

febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

Vannak gyógyszerek, de házilag legegyszerűbb, ha kerülöd a szénhidrátokat.

Az éhség csökkentés jelzés (hormonális) csak zsír és/vagy fehérje bevitelre indul be.

febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Evés!


Az étkezésedben legyen fehérje, rost és zsír is.pl csirke + rizs + zoldseg + joghurtos szósz

Vagy ha zabot eszel akkor ne csak vizben fott zab legyen mert az csak egy kis rost. Keverj bele turot a feherjeert es olajos magokat a zsirert. Gyumolvsoket a plusz rostert.


Ha pedig azigy osszeallitott etelektol is ehes maradsz akkor az azt jelenti hogy nagyon keveset eszel és a tested éhezik

febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a megfelelő táplálkozás segít csak ezen. Én sok fehérjét és rostot igyekszem fogyasztani a diétámban, így nem nagyon szkotam éhes lenni. Nyilnán megéhezem mikor közeleg a vacsiidő, de ez normális. Olyan nincs hogy az étkezés végére ne érezném magam jóllakottnak, vagy hogy órákon keresztül éhségérzetem lenne. Ha ilyenek vannak, akkor újra kell gondolni a táplálkozásodat. De összességében egyél mindent, széníhidrátot is nyugodtan. Csak ne lépd túl a napi kalóriakeretet és szépen le fgsz fogyni állandó éhségérzet nélkül is. :)
febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

A második válaszoló kivételével hasznos, jó dolgokat írtak!

Én még annyit tennék hozzá, hogy van ám "lelki éhség" is, vagyis valamilyen lelki, pszichológiai ok miatt eszik az illető.

Ezen nem segít semmiféle jó étrend vagy megfelelő kalória... csak az, ha, akár pszichológus segítségével, feltárja azt az okot, ami evésre készteti őt, és ami miatt nem tudja elérni a jóllakottság érzését megfelelő étrenddel sem.

Én így fogytam 60 kilót, előtte bármit csináltam, vagy nem tudtam lefogyni, vagy pedig visszahíztam, mégpedig azért, mert képtelen voltam ellenállni az evés okozta örömnek.

febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Normális, kiegyensúlyozott táplálkozás.


Ha éhes vagy, enni kell, nem iszogatni meg rágózni. :), mert ez már az étkezési zavar előszobája.

febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
5-ös, ezt ne hangoztasd, mert mindjárt jön a KALÓRIADEFICIT!!!!!-es válaszoló :D, aki rögtön beléd áll.
febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Másfél hónapja diétázok. A kaja mennyisége nem változott, csak a minőség. Rengeteg rostban gazdag, fehérjedús ételt fogyasztok és sok vizet, zöld teát iszok. Nem mellesleg nagyon finomakat eszek! Eddig 11 kg-nál tartok. Sosem vagyok éhes és minden másnap aerobikozok. Sok sikert :)
febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#7

Szevasz, a kalóriadeficites válaszoló vagyok! Kibe kell beleállni?

febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én elvileg 2-300 kcal deficitbe vagyok de így is előfordul hogy este kopog a szemem

Meg eleve az édesség is nagyon hiányzik:(

febr. 16. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!