Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerek vannak éhség...

Milyen módszerek vannak éhség csökkentésre?

Figyelt kérdés
febr. 16. 07:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor az lehet hogy csak pazichés, mert ez a deficit nem sok.

Mikor kezdted? Még azt tudom elképzelni, hogy eddig rengeteget ettél a szükségletedhez képest, és még nem szokta meg a tested a normális mennyiséget. Vagy pedig nem jó minőségű ételeket eszel. Vagy a kettő együtt.

febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja hát tényleg elég sokat ettem korábban 😬
febr. 16. 17:23
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
És csak mostanában kezdtél rendes mennyiséget enni? Mert akkor "csak" ki kell tartanod 1-2 hétig és rendeződik. :) Nálam legalábbis így volt. :)
febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Bocs, de lehet, hogy valami a kalóriakereteddel van gond.

Írd meg az adataidat - nem, magasság, súly - meg a jelenlegi kalóriakeretedet, sok esetben túl gyorsan akar valaki fogyni és tényleg túl keveset eszik.

Ha jól van beállítva a napi keret, és jó az összetétele az étrendednek, akkor nem leszel éhes.

febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha korog a hasad, enni kell - és igen, lehet édességet is módjával.
febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem zabára gondolok, természetesen, de egy normális diétánál nem kellene, hogy éhes légy, meg korogjon a hasad "csak úgy".


Normális diéta: megfelelő mennyiségű étel folyadék, és kalória (ha deficit, akkor is).

febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Én, mióta figyelek rá,hogy kevesebb legyen a szénhidrát az étrendemben, sokkal kevésbé vagyok éhes. Sokat segített a fogyásban, és már a súlytartásban is:)

Jobban válogasd meg mit eszel.

febr. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha fogyókúrázol:Nincs megoldás. Éhezel, vagy sokkal többet mozogsz és eszegetsz. :)

Ha nem fogyózól, akkor az evés.

Nekem fogyókúra alatt jött be, hogy jó dolog éhezni. Kell a szervezetnek ez az érzés. Könnyebben nyúl a tartalékokhoz a szervezet, ha éhséget érez. :)

febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!