Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan és mennyi idő alatt...

Hogyan és mennyi idő alatt fogyhatnék le 2-3 kg-t?

Figyelt kérdés

Van valakinek valami jó ötlete, ami tényleg bejött az utolsó kg-ra?

173/55.l


febr. 24. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

173 centivel 55 kilósan már így is kórosan sovány vagy, úgyhogy ne akarj fogyni. Arról nem is beszélve, hogy 2-3 kilót egy átlagos ember testsúlya simán ingadozik egyetlen nap alatt is, tehát 2-3 kiló fogyás értelmezhetetlen.

Hány éves vagy? A moderátorok nem szeretik a szuicid kérdéseket.

febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj fogyni egy grammot se. Nem egészséges neked, és nem állna jól! De ha meg akarsz győzni az ellenkezőjéről, privátban elérsz
febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

34 éves vagyok. pár éve 49-50 voltam, de sajnos elhagytam magamí így felszaladt pár plusz kg.

naponta 2-2,5 órát edzek, (amúgy irodai ülőmunkát végzek), és viszonyleg ch-mentesen próbálok étkezni.

minden tanácsot köszönök

febr. 24. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, 33 évesen én vagyok 47 kg 159 centihez. A te magasságodhoz minimum 60 kg lenne a normális. Kérlek, keress fel egy pszichológust, mert testképzavarod van.
febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

1, feltételezem a kérdező 2-3 kg zsírra gondolt, ami abszolút értelmezhető, különösen vékony testalkatnál.

Viszont kérdező, valóban szükségtelen... Ha most még nem is nézel ki egészségtelenül, pár kiló és úgy fogsz... Ha ilyen nagyon sokat edzel, simán lehet hogy az a pár plusz kiló amit mutat a mérleg, izom, ami tök jó. Javaslom hogy menj el egy testösszetétel analízisre (Inbody), ott egyértelművé válik hogy mennyi rajtad a zsír, mennyi az izom, szükséges e bármit változtatnod.

febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogyan. Inkább menj szakemberhez, hogyha egy alacsony testsúlyból te még fogyni akarsz, plusz 2-2,5 órát!!! edzel? minden nap. Szép, nem kicsit vagy beteg.


168 centisen voltam 49 kiló és úgy néztem ki, mint akit egy holokauszt-filmből szedtek elő.

febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!