Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatnék...

Mennyi idő alatt fogyhatnék le kb. 45 kg-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 145 cm vagyok és majdnem 60 kg. Edzőterembe heti négyszer járok, minden alkalommal 1 órát töltök ott. Kb. Olyan 45 kg szeretnék lenni.

Ha kevesebbet eszek (nem annyira hogy mentő vigyen el) akkor mennyi idő lenne a fogyás?

Nem kérek kioktatást! A normális válaszokat pedig köszönöm!


nov. 6. 17:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem szemre/érzésre kell kevesebbet enni, hanem kalóriára. A kulcs a kalóriadeficit. Egyébként minden bizonnyal nem szükséges 45 kilóra lefogynod, 50+ kilóval még teljesen normális tud lenni a BMI-d. Havi 2-4 kiló fogyás lehet reális, ez alapján lehet becsülni.
nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
De sajna, 45-re kell fogynia. Tekintve, hogy én 168 centisen 54 kilósan nem vagyok vekony
nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

"De sajna, 45-re kell fogynia"

Ezt látatlanban nulla adattal, fotó nékül laikus kommentelőként így kijelenteni jogi kategória. Te nem vékony nem vagy, hanem testképzavaros vagy, plusz más pszichés problémáid is lehetnek a háttérben. A kérdezőnek csak annyit, hogy olvassa el az 1. kommentet!

nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Egy 145 centis ne legyen mar 50+ kilo. Jezus
nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
#2 Ebből is látszik, hogy mennyit számít az izomzat, a testalkat, meg a csontozat. Én 158 centihez vagyok 54 kiló, és egy egészségesen vékony alakom van, xs-es a méretem. Míg te 168 centivel sem vagy vékony ugyanekkora súllyal. Szóval ezt így látatlanban nem lehet senkiről megmondni két szám alapján.
nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 qkker1 ***** válasza:
62%
Már megint itt vagy? Te nem 145 cm vagy, hanem 175 és már néhányszor kiraktak !
nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Ha edzőterembe jársz, és izmot építesz (nem feltétlen látványos izmokat, hanem úgy normálisakat, tehát nem csak ugra-bugrálsz és futópadozol, hanem mondjuk fél kilós súlyokkal a kezedben ugra-bugrálsz), akkor a 45 kiló kevés neked.

Vedd figyelembe, hogy az izom tömege nagyobb, mint a zsíré. Két ugyanolyan nehéz (és magas) ember közül annak a kiterjedése kisebb (vagyis az a vékonyabb), aki izmosabb. Vagyis ne a mérleget nézd, inkább a tükröt. (Esetleg fogd a centit, és mérd le a haskörfogatodat, a karod körfogatát, stb.)

nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

6: Még soha nem írtam ki semmi olyat ami miatt kiraktak volna, és bármennyire hihetetlen 145/147 cm között vagyok.

nov. 6. 18:54
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Én 159 centihez vagyok 47 kg.

Anyukám volt 149 centihez 42 kg.


Kérdező, számold a kalóriákat, légy kalóriadeficitben és majd meglátod hogy alakulsz.

Heti fél, egy kg fogyás az egészséges.

Heti szinten majd menj le egyszer futni is.


Sok erőt és kitartást kívánok a fogyáshoz.

nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
6%
800kcal alatt egyél. 160cm hez is brutálisan túlsúlyos lenne az a 60kg..
nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!