Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hányas ruhaméretet...

Szerintetek hányas ruhaméretet hord egy átlagos huszonéves lány?

Figyelt kérdés

például ha 160 centi magas, 170, és ha 180, akkor hányas ruhaméret tekinthető normálisnak?

Azért kérdezem, mert olvastam, hogy a 42-es méret az átlagos. Az egy 160 magas nőnek elég sok, a 180as magasságnál végülis oké lenne? Vagy a magasabb nőnek is a 36-38-as ruhák "valók"?


2010. okt. 24. 23:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Átlagos ruhaméret? Érdekes kérdés, mivel lehet a boltokban kapható ruhák méretének átlagáról is beszélni, meg az átlagos nő méretéről is, és a kettő sajnos nem ugyanaz. Én túlsúlyos vagyok, és alig van a méretemben ruha, minden tele van "gebegatyákkal". Már régebben is sejtettem, hogy a boltok kínálata nem megfelelő, de most olvastam róla, hogy egy brit felmérés szerint a boltok kínálatában 2 számmal kisebb az átlag méret, mint a nők méretének átlaga. ...Aha... tehát nem csak délibáb, hogy a boltok kínálata nem megfelelő.

Alig találok magamra nadrágot, ami még jól is néz ki, meg jól is áll. Ebből adódóan alig van ruhám. (Másoknak tele van több szekrény meg a gardrób. Az enyémek meg elvannak egy kisebb szekrény egyik felében) Ez engem nagyon elkeserít, mert pl középsuliban is kibeszéltek a hátam mögött, hogy "mindig ugyanazokban a ruhákban van". Pedig ez nem az én választásom!

(Egyébként életmódot váltottam egy fél éve és eddig 20 kg-ot fogytam)

2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!