Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyfolytába éhes vagyok....

Egyfolytába éhes vagyok. Lehet,hogy férges vagyok?

Figyelt kérdés
febr. 29. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem túl nagy az esélye. Sokkal valószínűbb, hogy túl keveset eszel vagy túl sokat mozogsz. Vagy eddig túletted magad, és akkor most a normális mennyiséggel is éhes vagy. Vagy akár pszichés alapon is lehet. Ha a kutyákból indulok ki, akkor a férgességnek azért vannak más tünetei is. Pl puffadt has, a végbélnyílás viszketése. Szóval nem tartom ezt túl valószínűnek.
febr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen fogyokurazok, kevesebbet eszek mint korabban, tobb a mozgas.
febr. 29. 12:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor ennyi. Lehet hogy csak azért vagy folyton éhes, mert most kezdted, akkor kicsit meg kell szokni, 1-2 hét max. De az is lehet hogy túl keveset eszel, az meg nagyon kontraproduktív fogyás szempontjából. Ha hosszabb távon is folyton éhes vagy, akkor valamit biztosan nem jól csinálsz, akkor kezdj el kicsivel többet enni. Illetve minőségi dolgokat egyél. Sok rost, sok fehérje, lassú felszívódású szénhidrátok.


Kalórát számolsz amúgy? Az nagyon megkönnyíti, hogy jól be tudd lőni az igényedet.

febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, számolom.
febr. 29. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:

És mik az adataid és hány Kcal-t eszel?

Súly, magasság, nem.

febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
79,165,1550,n0
febr. 29. 13:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez akkor nem olyan rossz, mert a BMR-ed felett van. De ha mondjuk sokat sportolsz, vagy fizikai munkát végzel, akkor lehet hogy túl kevés.

Én 165 centisen, 60 kilóról fogytam napi 1800-2000 Kcal-al. Rengeteg sport mellett persze. Éhen is haltam volna 1500 kalórián... Szóval ez a kalória akkor jó, ha teljesen inaktív vagy, irodai munkát végzel, nem sétálsz, nem srpotolsz, nincs 3 gyereked akiket folyton kergetni kell...

febr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Irodai melo, heti szinten 59.000 lepes megvan. De csak,hogy ne uljek csak a gep elott egesz nap es mozogjak.
febr. 29. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért az nem olyan sok mozgás, de mégis valami. Ez viszont akkor így önmagában nem indokolja az éhségedet. Még esetleg az ételek minőségével lehet a gond.
febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Cukormentesen etkezem. Es a bubis italokat is kerulom, Nem kavezok. Nem dohanyzok.
febr. 29. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!