Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, a ciklusotok alatt...

Lányok, a ciklusotok alatt hogy alakul a súlyotok és az étvágyatok?

Figyelt kérdés
Én csak pár hónapja foglalkoznom a súlyommal, ez alatt még nem tudtam egyértelműen megfigyelni, főleg hogy az elején nem is gondoltam rá hogy befolyásolhat bármit. Arra gondolok, hogy mondjuk mensi közben nagyobb a súlyotok, vagy előtte éhesebbek vagytok, vagy mondjuk peteéréskor reagál-e bármit a szervezetetek?
márc. 21. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő nő. Főleg előtte 1-2 nappal
márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Én nem mérem rendszeresen a súlyomat.


Ovuláció környékén növekszik az étvágyam és kívánós vagyok. Mensi idején csökken az étvágyam.

márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Menstruáció előtt fokozottabb a sóvárgásom a nasikra, de egy jó séta mindig segít rajtam.

A súlyomat nem tudom, havi egyszer mérem magam, lehetőleg nem menzesz előtt, mert akkor nagyon vizes vagyok.

Peteéréskor nem érzek semmi különöset étvágy terén.

márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mensturáció alatt nagyobb az étvágyam. A súlyom viszont a rákövetkező héten szokott nőni, akkor is, ha nem ettem többet. (Naponta mérem magam)
márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor nagyon megnő az étvágyam minden értelemben. Még szerencse, hogy pasim ilyenkor is vevő rá :D
márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
79%
Mondjátok, hogy nem én vagyok az egyetlen aki semmit nem érez amikor megjön, azon kívül hogy érzem hogy meg fog jönni:D
márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem menstruáció előtt 1 héttel van nagyon csokivágyam 1 napig. Engedni is szoktam neki, mert már tudom, hogy le is cseng. A mensi napján pedig 1.5-2 kg-val többet mutat a mérleg, ami utána 1 hét alatt rendeződik vissza.
márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Mikor naponta mértem, és kalóriát számoltam, akkor azt tapasztaltam, hogy mensi előtt feljön +1-2 kiló, utána lemegy 2-3. Közötte meg stagnál. Nem igazán értem, miért, de legalább fél éven át volt ez a mintázat. Előtte jobb volt az étvágyam, közben meg rosszabb, nálam az első egy-két nap sokszor hasmenéssel is jár.
márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
#8 vagyok. Most direkt a ciklusom 10-15. napja között mérek, lehetőleg naponta és azt átlagolom. Így nincs benne ez az ingadozás.
márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel semmi összefüggés
márc. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!