Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Menstruáció...

Lányok/nők! Menstruáció környékén hogy alakul a súlyotok?

Figyelt kérdés

Átlag hány kilóval vagytok többek?

Ha vége a menzesznek, kiürül a visszaszorított víz?


2020. ápr. 20. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rám simán felugrik 3 kg. Nem is megy le azonnal, a ciklusom felénél vagyok a legkevesebb, amikor megjön, akkor a legtöbb. Ezért igyekszem mindig a ciklusom felénél mérni.

Most próbálok még több vizet és zöldteát inni, hátha nem lesz ennyire drasztikus az ingadozás. De ha nem sikerül, akkor ez van, nem a világvége :)

2020. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb. plusz 2 kiló.

Utána eltűnik.

2020. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-5 kg, és nem megy le azonnal. Igazából sose tudom hány kiló vagyok, mert ez a pár kiló folyamatosan liftezik rajtam fel és le, de a legtöbb menszez alatt vagyok.
2020. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vagyok menzesz előtt, eddig lement 5 kg, de most stagnál. Ezért kérdeztem. Köszi a válaszokat, jöhetnek még :)
2020. ápr. 20. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-3 kg között, változó. A szervezet olyankor fogja a vizet erősen, az sokat számít, meg amúgy is. Amikor 1-2 nappal vagyok a menzesz előtt, farkasétvágyam van, akármennyit tudnék enni - gondolom ez is belejátszik. Egy püffedt lufinak tudom érezni magamat, amikor megvan. Utána aztán lemegy az az 1-3 kg, aztán kezdődik minden előről.
2020. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2-3 kilóval vagyok több a menzeszem alatt.
2020. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miota E vitamint szedek, nem odemasodom. Elotte 1-1,5 kg, bar amugy is kicsi a sulyom.
2020. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na a mai nap is tanultam valamit. Utánanézek az E vitaminnak :)
2020. ápr. 23. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!