Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok úgy fogyni, ha egyre...

Le tudok úgy fogyni, ha egyre kevesebbet eszek? N

Figyelt kérdés
Minden nap 5x étkezek, viszont eddig mind az ötszöri étkezéskor sokat ettem. Addig ettem, amíg teljesen tele nem voltam. Azonban most egy hete megfogadtam, hogy sokkal kevesebbet fogok enni, hogy lefogyjak. Ez azt jelenti, hogy továbbra is napi 5x eszek, viszont sokkal kevesebbet. Olyannyira kevesebbet, hogy csak 1-2 harapást. Sose volt még ilyen, hogy esténként éhesen feküdjek le aludni, nade most már van. Minden este korog a gyomrom, éhes vagyok, mert csak egy falatnyit vacsorázok, de nem merek többet enni. Azt tudom, hogy a koreai énekeseket szigorú diétára kötelezik. Pl van, hogy csak zöldségeket esznek. Na, én is olyan vékony akarok lenni. 157cm alacsony vagyok, és 52kg. 48-ra szeretnék lemenni. Voltam már 55kg is, de akkor nagyon daginak láttam magam. Még ígyis annak làtom magam, hiába mondják, hogy csinos vagyok. Egyébként 25 éves vagyok.

márc. 22. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hat attol mert kevesebbet eszel meg nem, mert nem mindegy mit eszel. De egyebkent ehhez a magassaghoz nem vagy te kover.
márc. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
157/52 kiló nem is lehet olyan sok, nem az étkezés, hanem a mozgás a kukcs a formálódáshoz. A youtube-on vannak yoga tornák, heti 3x egy 60 perces órát csinálj végig a látottak szerint és meglesz amit szeretnél, az egészséges és feszes alak.
márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!