Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg kb 92kg és 189-192cm...

Jelenleg kb 92kg és 189-192cm vagyok szeretnék egy picit fogyni olyan 5-6kg viszont nagyon szeretem a hasamat, tudok úgy is fogyni hogyha kevesebbet eszek a minden napi étrendemből? Vagy diétáznom kell?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell fogynod, maximum edzened hogy valami formad legyen.
2023. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha mozogsz, mint én, akkor nem kell éhezned, sem diétáznod..én például kertben, házkörül teszek-veszek, és ezzel tartom a súlyomat


Azt beismerem, hogy körömpörköltet krumplival, galuskával nem ennék, vagy nagy darab zsíroskenyeret, esetleg tokaszalonnát foszlós kenyérrel, stb..


És ásványvíz minden mennyiségben(de csakis böfögős fröccsvíz)


Nehéz ügy, de el lehet veszteni négy-öt kilót, nem kell diétázni..ha kevesebb kenyeret, szalonnát, süteményt, töltött csokit, tortát eszel, akkor biztos a siker.


A sör is felejtős.

2023. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ehetsz, csak az össz kalóriabevitel kevesebb legyen a felhasználtnál. Ezt úgy tudod elérni, hogy vagy kevesebbet eszel, vagy többet mozogsz.
2023. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2023. márc. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!