Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A súlyozott hullahopp karika...

A súlyozott hullahopp karika mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Most lenne lehetőségem nagyon jó árban venni egyet, de nem tudom érdemes e ebbe belefektetni pénzt. Akik használtak súlyozott hulahoppot azoknak bevált? És ha igen, akkor mennyi időn belül jött változás, vagy esetleg súly csökkenés?

márc. 24. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Hatásos mire? Fogyásra egyedül a kalóriadeficit hatásos. A kalóriadeficit elérését és fenntartását minden mozgás segíti, így a hulahopp karikázás is, de hosszútávú siker csak akkor érhető el, ha hosszútávon is gondolkozol, márpedig hosszútávon néhány hétnél/hónapnál tovább nem lesz kedved, motivációd, humorod a nappaliban hulahopp karikázgatni, mert egy élménnyel és progressziós lehetőséggel nem rendelkező monoton mozgásformáról beszélünk. Találnod kéne magadnak egy igazi sporttevékenységet.

Rövidtávon tök jó, hogy nem akarod kihagyni a képletből mozgást, ezért hulahopp karikáznál. Ez dícséretes, hisz minden mozgás jobb, mint a mozgás teljes hiánya, de tényleg hosszútávon kell gondolkozni. Ezt hívják életmódváltásnak.

márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, én is vettem anno, és szerintem megérte az árát. Viszont ne ettől várd a csodát. Kell figyelned az étkezésre, a bevitt kalóriamennyiségre, a hulahopp kiegészítésnek jó.
márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A valódi fogyás mellett a törzs izmok erősítése is segít, hogy vékonyabbnak tűnj. Plusz egészséges is. Szeretsz hullahopp karikázni? Akkor valószínűleg fogod használni, érdemes megvenni.
márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van, nehéz volt megtanulni, eleinte sokszor leesett. Hatásos, megmozgat sokmindent. Én nemcsak hulahoppozni szoktam vele, hanem emelgetve nagyon jó gyakorlatsorokat találtam gerinctornához.
márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!