Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is van aki nem tud aludni...

Más is van aki nem tud aludni olyan éhes? 😂

Figyelt kérdés
Velem most is ez van, betelt a kalória keretem én meg itt éhezek
ápr. 6. 01:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet az volt a gond hogy nagyon korán vacsoráztam?
ápr. 6. 01:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Alacsony kalóriabevitelnél lehet rossz minőségű az alvás is. Igyál folyadékot, egyél alacsony kcal tartalmú zöldséget. Mennyi a kereted?
ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1500 kcal
ápr. 6. 07:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi káros kaját, nem tudom miért kell kérdezés nélkül ilyen undorító dolgokat írogatni másoknak
ápr. 6. 08:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha éhes vagy, enni kell!!!! Akkor is ha épp deficitet tartasz. Megeszel pl két szelet sonkát egy paradicsommal. 50 kcal. Semmi nem múlik rajta.

Viszint ha éhesen fekszel le akkor hosszútávon gyomorfekély lehet a sok pangó savtól



Nem tudom a mérezeid és aktivitásod de vizsgáld felül hohy biztosan nem túl kevés e a kereted.


Illetve nézd meg ittál e elég folyadéot, volt e minden étkezésedben fehérje-zsír-zöldség-szénhidrát, ettél e összesen elég szénhidrátot, megvolt e a napo 50 deka zoldseggyumolcs.

ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
92%
Szia! Szerintem attól függ, hogy mikor eszel, illetve, hogy mikor fekszel le. Az az átlagos egészséges ideál, ha 6-kor megvacsorázol és 8-kor lefekszel. Ezt persze sokan nem tudják betartani, de ha ráveszed magad és kipróbálod, akkor csodákat tehetsz a szervezeteddel. Hajrá! :)
ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár falatot egyél mindenképp, mert szetbssza az emésztésed a sok sav, ahogy már írták. Plusz az alvasod is leromlik, a kevés alvás vagy rossz minőségű is okozhat hízást. Ha más nem, hagyj meg pár falatot a vacsidból és edd meg lefekvés előtt valamennyivel.
ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De hát még csak éjjel egy óra 3 perc volt, hogy ehettél meg ennyi idő alatt 1500 kcal ? :o)
ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az még az előző napi kaja volt, reggeliig már nem volt keretem
ápr. 12. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom, csak vicc volt :D

Amúgy nem tudom, mit szoktál vacsorázni, meg mikor, de kb 3 órával lefekvés előtt kéne, persze, ha tudod, hogy mikor fogsz aludni kb. Illetve én túrót joghurttal vagy cottage cheese-t kefirrel keverve szoktam enni sok zöldséggel. A fehérje laktató. (kefirt vagy joghurtot csak azért teszek hozzá, nem sokat, hogy jobban csússzon, mert kicsit száraz:D)

ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!