Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme? Letudok fogyni...

Van értelme? Letudok fogyni 1-2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még régebben nagyon le akartam fogyni, de aztán úgy döntöttem, hogy minek? De nemrég felpróbáltam egy ilyen szűk ruhát és nem tetszett a hasam... Nagyon nem... Igaz mindenki azt mondja, hogy nincs nagy hasam énis ezt látom. De nem lapos és ez van amikor zavar főleg mostanában. És nem mindig érzem magam jól a saját bőrömben... :(

És hát a fő kérdés... Letudok fogyni? Mit csináljak, hogy lejjebb menjen a hasam?

Mondom nem vagyok dagadt csak van egy kis hasam és zavar...

Ha van esetlek ötletetek, hogy hogyan tudok egy kicsit fogyni akkor annak nagyon örülnék, hogyha leírnátok. 😊

Előre is köszönöm!



2021. jún. 5. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elkezdesz edzeni/tornázni az pont elég lenne
2021. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy rövid időre akarsz fogyni, amíg az adott ruhát hordod, vagy azutánra is. 1-2 hét egyébként kevés, legfeljebb hősnek érezheted magad, hogy sanyargatod a tested.
2021. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyél kevesebbet, mint eddig, délután 5 után ne egyél semmit, és heti 2-szer vagy 3-szor menj le legalább 1 órát kocogni.
2021. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egy héten 2 szer 2 órát járok edzésre pontosabban jártam, mivel ugye nállunk ugyanúgy van nyári szünet mint a suliban. És hát ezért kitaláltam, hogy majd egy héten 2-3 szor reggelente elmegyek futni (ha vége a sulinak és az edzésnek)


És igazából mivel a hónap végén megyek edző táborba ezért is le szeretnék fogyni valamennyire (mivel ugye ott lesz majd medence és tudunk majd fürödni). De amúgy egész nyárra jó lenne valamennyit le adni a hasamból...

2021. jún. 5. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges fogyásra 1-2 hét az biztos, hogy nem elég. Egy jó diéta esetén is minimum kell neki ennyi, hogy egyáltalán az anyagcsere folyamataidban elkezdődjön egy változás amivel utána tudsz fogyni.

Ha nagyon muszáj biztos, hogy tudsz valamennyit fogyni, de az nem lesz sem kellemes, sem tartós, sem egészséges.

2021. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy a teljesen normális hasadat látod te túl nagynak. Normális súly mellett se töklapos a legtöbb embernek, és egy modellnek is hurkás lesz, ha leül, főleg ha előre is hajol.


1-2 hét alatt ha szebb hasat szeretnél, akkor segíthet a tartásjavítás, főleg ha most nem olyan jó a tartásod. Nekem az itt bemutatott gyakorlatok sokat dobtak rajta, konkrétan kérdezték emberek, hogy fogytam-e, és a derekamnál is éreztem, hogy tetszik neki a változás:

https://www.youtube.com/watch?v=JBl19Q-5y7o

2021. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Persze, 2 hét alatt kb 1 teljes kilót lehet fogyni. Hajrááá!

Bírom amikor vki hónapokig, évekig lusta mint a sár, aztán 1 hét alatt akar top formába jönni.

2021. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem az ugrokotelezes nagyon sokat segített, az házról nagyon jól fogyaszt. Én naponta 1000-et szoktam. :)
2021. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*hasról
2021. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.: Mezitlab ugrokotelezel vagy sportcipoben? Hogy jobb? Es a terded nem bantja napi 1000?

Mennyi ido alatt lattal valtozast tole a hasadon?

2021. jún. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!