Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha későn vacsorázok?

Az baj ha későn vacsorázok?

Figyelt kérdés

Mostanában elég későn kb. 9-kor szoktam vacsorázni, mert 6kor eszem uzsonnát és csak ilyenkor vagyok éhes.

Tojásrántottát szoktam enni 2db fehérjéből és 1 db egész tojásból, 3-4 szelet csirkemellsonkát és zöldségeket hozzá. Ez így kb.300 kalória.

Lefeküdni 10 körül szoktam.

Rendben van így?

Illetve tudnátok még vacsora ötleteket adni?



ápr. 10. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én túrót/cottage cheese-t szoktam vacsorázni és kígyóuborkát vagy paprikát szelek mellé.
ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Lefekvés előtt 2-3 órával már nem tesz jót a vacsora. Zavarhatja az alvásminőséget, okozhat redluxot
ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"baj ha későn vacsorázok?"

Ha nem tapasztalod, hogy az alvásod minőségét negatívan befolyásolná, akkor nem.

"tudnátok még vacsora ötleteket adni?"

[link]

ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar felőlem hajnal 2-kor is.
ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Én is cottage cheese-t szoktam vacsizni zöldséggel. :) Alvás elött a sok protein kifejezetten jó lehet.


De amúgy rendesen bevacsorázni lefekvés előtt nem egészséges, nem tesz jót a szervezetednek. De fogyás szempontjából mindegy. Szerintem próbáld meg átütemezni az étkezésed. Pl az uzsi legyen nagyobb adag, és akkor vacsira már neked is elég lehet egy cottage cheese, vagy valami más ilyen könnyű dolog.

Én azért eszem ilyen későn, mert normálisan megvacsorázom 7-8 körül, de aztán még leviszem a kutyát egy 2 órás sétára, naná hogy megéhezem utána.

ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez sok ilyen kozel lefekvés előtt.

Vagy legyen korábban az uzsi és a vacsi is vagy legyen nagyobb az uzsi és ne vacsorázz

ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni. Valaki egész életében lefekvés előtt közvetlenül vacsorázik, mégse befolyásolja negatívan az alvásminőségét, mégse okoz nála refluxot, más meg ha lefekvés előtt 2 órával eszik valamit, akkor már nem bír aludni, és nyeli vissza a gyomorsavat. Kérdés, hogy te melyik kategóriába tartozol.
ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
A fogyás szempontjából nem baj ha későn vacsorázol
ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell kitapasztalnod. Én is ilyen későn eszek, bár én később alszok el. Ha korábban van az utolsó kajám, akkor egy idő után annyira éhes leszek, hogy aludni se bírok, így éjjel mennék kirámolni a hűtőt. Úgyhogy inkább későn eszek valami normálisat kisebb mennyiségben, mint később farkaséhesen mindent.
ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én este 11-kor vacsizom, de 3-kor alszok el kb.

7-8 kor kelek.

ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!