Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érném el az...

Mennyi idő alatt érném el az álom alakom?

Figyelt kérdés
167 cm, 55 kg vagyok. Ami így számokban tokely, de mégis hájas vagyok. Most kezdtem a tornát két hete, heti 3 x pilatesezek (egy könyebb es a másik kettő brutal nehéz reform pilates), valamint heti 2x szeretnék jarni futni. Általában 5 km-t futok egy alkalommal. Jelenleg szoptatok is, igaz már nagyobb a gyerekem 2,5 éves. Az allergiaja miatt én sem eszem se tejtermékeket, se tojast- tehat kb az összes finom kaja es nasi kilőve. :D tehat a kérdésem, hogy heti 3-4 tornaval mikorra lennék brutál szexi? Hogy nem nyom ki a bugyi, nem ér össze a combom. Az alomalak szamomra mondjuk Ester exposito alakja az új netflixes sorozatban.
ápr. 12. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy 40 kilosan is osszeer a combod. Ez genetikai, alkati kerdes
ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaaj ne már :D
ápr. 13. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg a max amit fogyni szabad, ha ennél több akkor már kihajtod a vizet a sejtjeidből, majd mikor abbahagyod amit csinálsz fél éven bellül dagadtabb leszel, mint előtte.

A te esetetben inkább 0,5 kg fogyás várható ideálisan, ami havi max -2 kg. Viszont az izomzatod is fejlődik tehát súlyt is szedsz fel mellé. Ezért lehet hónapokig változatlan lesz a súlyod, esetleg még nehezebb is lesz, a nadrág majd máshogy feszül rajtad :)


Min fél-1 év!

Ha megfelelően táplálkozol, sanyargatás nélkül, méred a kajádat akkor nem lesz szenvedés. És ha megszoktad már nem is tarthatatlan. Nagyon változatossan lehet nagyon finomakat enni így is.

Az eredmény pedig, feszes kerek pop, feszes combok, cici méret növekszik az izom építés miatt és a formája is változik pozitív irányba.


Bár a nők nagyrésze ezt úgy csinálja, hogy éhezik pár hónapot, mellette tv-t néz. Büszke arra, hogy 2 hónap alatt fogyot 10-30 kg-t. A strand szezon végén, vagy esküvő után meg rátör a zabálás és és télre már vissza is hízott, vagy dagadtabb lett. A melle meg évről évre egyre kissebb lesz, a popo meg egyre nagyobb.

ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 3x csináltam 1 óra súlyzós edzéseket itthon, egyre nagyobb súlyokkal, figyeltem a magas fehérjebevitelre és az egészséges táplálkozásra. 3-4 hónap alatt csoda történt a testemmel. Korábban skniy fat voltam, most szép feszes, sportos megjelenésem van. Azért még nem tökéletes, meg dolgozom rajta, de elég jó a helyzet. :) Mindezt 40 évesen.
ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!