Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Má.s is van akine.k a diétáját...

Má.s is van akine.k a diétáját hátráltatja a mentális betegsége?

Figyelt kérdés
Bocsi a pontos elválasztásért csak az oldal így engedi
ápr. 14. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Igen, szinte állandóan depressziós vagyok és magányos, igazából nincs kiért elkezdeni edzeni, mert úgyse érdekel senkit, én meg lesz.rom, hogy nézek ki, kövér nem vagyok, de mégis van hurkám, szóval plusz súly nincs rajtam(163/53), a többi meg nem érdekel, úgyse veszek fel rövid nadrágot meg pólót, főleg nem valami feltűnő csinosat, jobb, ha rám se néz senki, tudom, ez ellentmondás azzal, hogy magányos vagyok, vagyis ez egy ördögi kör, és bár szeretnék, de mégsem tudok változtatni, mert nincs meg az erőm hozzá, ez van:

https://www.youtube.com/watch?v=E-Q9C24y7U8

ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, hátráltatja. Szorongással küzdök, ezért a fogyás mellett mentálisan is kell javulnom, különben örökre túlsúlyos maradok.
ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Részemről csak kifogásnak tartom a kérdést!

6-évvel ezelőtt mikor az asszony elhagyott 175-kg volttam és én ebből kaptam erőt hogy lefogyjak és nem más miatt ha nem tudtam hogy ez így tovább nem mehet le is fogytam 85-kg vagyok és nem érdekel kinek tetszem vagy nem!

És a mai napig egyedül élek 51/F.

ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Stresszevő vagyok és szinte mindig stresszes. Csak az segít, ha nincs itthon kaja, mivel szőc fóbiám is van, így nem megyek kajáért a boltba.
ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
#4 Tudom, hogy ez szörnyű, de mégis vicces, ahogy írtad.
ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!