Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalok, akkor súlyba is...

Ha koplalok, akkor súlyba is és a méreten is látszik, hogy koplaltam? Tehát, fogyok pl.5 kg - ot, és méretbe is kissebb leszek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
például kissebb lesz a combom??
2010. okt. 27. 15:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha abbahagyod a koplalást visszajön majd pl.: 10 kiló...
2010. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább sportolj.. az előzőnek igaza van..
2010. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy ideig. Aztán 2 mérettel nagyobb.
2010. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ráadásul mikor azt hiszed a koplalás végén, hogy lement 5 kiló és eszel végre egy normális adag ételt (nem sokat), akkor rögtön visszajön három kiló. Ez azért van mert a vízet is sokat vesztesz, zsírt kevesebbet. (Meg eleve lesz étel a gyomrodban.)
2010. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
én 2 hónapig koplaltam (nem direkt! nem tudtam egy bizonyos dolog miatt enni) a 2 hónap alatt "csak" 6 kg ment le (előtte sem voltam kövér). 2 hónap után olyan plöttyedt lett a testem, hogy szégyelltem fürdőruhára vetkőzni. mikor 6 kilóval több voltam ilyen gondom nem volt, szép feszes volt a testem. mindenki azt mondta hogy nagyon nyúzott vagyok, és nem nézek ki jól. úgyhogy a 2 hónap koplalás után el kellett kezdenem edzeni és rendesen táplálkozni, hogy visszanyerjem régi formám, azóta felszedtem már egy kis izmot de a testem már rég nem olyan mint volt... szóval nagyon gondold meg hogy plöttyedt testet akarsz vagy szép szálkás izmosat. ha plöttyedtet akkor nyugodtan koplalj.
2010. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csípő,úszógumi résznél ugyanannyi marad,a derék lesz kisebb,mert üres a has.A kar és a comb is kisebb lesz,de csak az izomtérfogat zsugorodás miatt,a testzsírod ugyanannyi marad.Tehát szinte ugyanolyan lesz a combod,csak sokkal puhább,elveszted a feszességet,vagy ha nem is volt feszes még plöttyedtebb lesz.
2010. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!