Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1700 kalóriával fogyhatok?

Napi 1700 kalóriával fogyhatok?

Figyelt kérdés

170 cm és 70 kg vagyok, a yazio app 1700 kalóriát állított be a cél: 64 kg. Általában mindennap edzek vagy boxolok(zsákolok) + erősítek mellé, vagy konditermi edzést csinálok. Viszont az 1700 kalória nem túlzás ? Nem kéne levinnem ilyen 1300 kalóriára ?


23/f



ápr. 20. 18:17
 1/9 anonim válasza:
100%
az 1300 kaloria nagyon keves lenne
ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne. Én rengeteg sport mellett, ennél kisebb súlyból 2000-el fogytam és én nő vagyok.

Nem viheted le annyira, az egészségtelen, a tested napi működéséhez több kcal kell ennél.

ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A BMR (alapanyagcsere) alá nem szabad menni. Biztos vagyok benne, hogy neked ez sportoló férfiként 1300 kalória felett van. Beírtam az adataid az orvosilexikon oldalra, hogy kiszámoljam mennyi és 1700 kalóriát ír közepes aktivitással.


Ez az a kalóriamennyiség, amit a szervezet arra használ el, hogy élj.

ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
ápr. 21. 01:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Bmr alá sose szabad menni. Ahogy elottem is irtak. Neked kb 1650


[link]


Tehát 1700 kb a legkevesebb. Ha változtatnád akkor több legyen.


A napi égetésed kb 2200. Szoval heti fel kilot fogsz tudni fogyni ha tartod az 1700at ami nagyon jo utem.


(Ui: 72 kilos 150 centis lanykent en fogyok 1400 kaloriaval. Ebbol lathazod hogy neked ez milyen keves lenne)

ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Még annyit kiegészítésként, hogy ha ennyit sportolsz, akkor biztosan izmos vagy. Az izom nehezebb mint a zsír. Valószínűleg nem is kell ennyit fogynod. Ne a kilót nézd.
ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségetek :) bevallom őszintén edzek egy ideje, de erről a BMR-ről nem hallottam.


#6 Igen, szálkásítani akarok kicsit, mert eddig úgymond tömegeltem, ezért kezdtem el a boxot is kb 1 hónapja, a kondi mellé.

ápr. 21. 11:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Még 1 nem idevágó kérdés, de ha ennyire benne vagytok a témába, hátha tudtok segíteni. Az mitől lehet, hogy akárhányszor megiszok egy fehérjét edzés után, nem sokkal rá a wcn kötök ki? Próbáltam már a gymbeamest, biotechusasat is, de mindig ugyanaz a vége, ami elég zavaró, nem vagyok laktózérzékeny pedig..
ápr. 21. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra tudok gondolni, hogy lehet benne valamilyen édesítőszer (vagy bármilyen más adalékanyag), amit nem bír a gyomrod.
ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!