Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás alatt fenék edzés?

Fogyás alatt fenék edzés?

Figyelt kérdés

Nagy súly leadásán dolgozok, a harmadát már sikerült is leadnom, de messze még a vége. Szeretnék fenékre edzeni, mert nagyon lapos, kb. zsír sincs rajta, míg 60kg voltam sem volt fenekem.

Egyszerre mehet a fogyás és az edzés, vagy először fogyjak le?

(Csak otthoni edzéseket tudok csinálni, terembe nem tudok eljárni.)


máj. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy mehet. Jobban is fogsz sokkal kinezni fogas utab
máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne edzhetnél fogyás mellett? Az egészséges élet alapja a mozgás, ráadásul még a kalóriadeficitet is támogatod vele.
máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alapjáraton edzek itthon :)

Az edzés mellé terveztem.

máj. 22. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogyás alatt kisebb hatékonysággal építesz izmot, de azt gondolom, hogy ha valamilyen izomcsoportra külön edzel, az fejlődni fog valamennyit. Szóval igen, szerintem csináld :)
máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthoni guggolgatással úgysem lehet érdemi izomzatot építeni, pláne nem kalóriadeficitben. Ahhoz normál kalóriabevitel és progresszív súlyzós edzés szükséges, különösen alsótest tekintetében. Mivel nem oszt, nem szoroz, ezért nyugodtan tornázz diéta mellett, kedves kérdező. Az egészséges élet alapja a fizikai aktivitás, ráadásul a fizikai aktivitás kalóriát éget, ami diétában kifejezetten előnyös.
máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!