Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégetés súlyzós edzés vagy...

Zsírégetés súlyzós edzés vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

27 éves majdcsak 90kg 164cm nő vagyok.

A testalkatomat nyalókának szoktam nevezni. Vékony lábak comb belsőtől megkezdve pedig egy hegyomlás egy 9 hónapos terhes hassal 0 fenékkel és hatalmas mellekkel.


Egy ilyen fajta alkatból lehet formálni egy szép és arányos viszonylag lapos hasat és kerek feneket varázsolni? Tudom persze, hogy nem lehetetlen, de sajnos most nem áll módomban segítséget kérni edzőtől.


Amit már csinálok egy ideje az étrendem teljesen átalakítottam a lehető legkevesebb cukor, fehérliszt. Szénsavas cukros üdítőkről teljesen lemondtam. Vizet iszok sokat, ebben a melegben ez egyáltalán nem nehéz. Illetve kalóriát számolok. 1500-600 kcal között eszem egy nap. Nem éhezem egészen jól tudom tartani.



1x már sikerült leadnom 10kg-t amiből 5 vissza is jött ahogy nem figyeltem ennyire az étkezésem.


Tanácsokat szeretnék kérni, milyen mozgásformákat ajánlanátok?


Az álom -20kg viszonylag lapos has és kerekebb fenék.



2021. jún. 24. 10:26
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdésem pedig rosszul fogalmaztam meg. Kardió vagy súlyzós edzés?
2021. jún. 24. 10:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő. Elmész a kondiba, futsz vagy lépcsőzöl, utána edzel (súlyzós, lehet osztott az edzésterved, vagy akár teljes test, nekem inkább az alsó-felsőtest jött be, de sokaknak pl. a toló,húzó,láb).

Ahova tudsz, menj gyalogvagy biciklivel.

Kajára figyelj, főleg a kalóriára, de a makrók is fontosak.

Nálam minimális a liszt, cukor van, az üdítőket nem szeretem, most szinten tartok.

Legyen kiegyensúlyott, tartható étrended, amit szeretsz, néha belefér egy cukormentes fagyi vagy pár kocka minőségi csoki.

2021. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!