Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gáz úgy haspolót felvenni...

Gáz úgy haspolót felvenni hogy nincs kockahasam illetve van egy nagyon kicsi súlyfelesleg a hasamon?

Figyelt kérdés
máj. 26. 17:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
61%
Kép alapján jobban eldönthetnénk, de ha olyan, amilyennek gondolom, akkor inkább ne. Vannak olyan ruhák, amivel a hatást csak tökêletes alakkal lehet elérni. Minden más inkább taszító. Mint a cicanaci hájas csajokon. Olyanok, mint egy telef*sott búvárruha.
máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
9%
Ha 60 kg alatt vagy akkor nyugodtan
máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon sokan csinálják ezt, de szerintem gáz.
máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Sokaknak bejönnek a teltebb nők, pl. nekem is, szóval sokaknak még tetszeni is fog. Akinek meg nem tetszik, az nézzen máshova!
máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
55 kg vagyok
máj. 26. 18:21
 6/25 anonim ***** válasza:
31%
Én 65/52 vagyok, viszont nem olyan feszes a hasam mint szeretném, ami különösen leülve látványos. Így én nem vennék fel, kellemetlenül érezném magam.
máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
40%
55 kiló nem sok, de nem tudjuk milyen magas vagy. Alapszabály: ha valami nem szép rajtad takard el! Undorító egy nagy hasú nőn a haspóló, főleg ha a hátán is csavarodnak a hurkák. Ízléstelen.
máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se. Ne viccelődjünk már! Ilyen, hogy kockás a hasunk, és egy deka zsír nincs rajta, ilyen fitnesz versenyeken létezik csak, de az egy színpadi forma, és arról már kevesen beszélnek, hogy nem egy egészséges állapot.
máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Számomra 5 éves kor fölött gáz a haspóló, súlytól független.
máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!